Filmik Polonezy Fiaty i inne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ELMOT 1989
  
 
Podkład muzyczny w sam raz pasuje do klimatu filmu Z chęcia bym obejrzał więcej takich filmów z lat świetności kantów,poldków i malców,dużo przyjemniej mi sie na takie patrzy niż na nowe produkcje wrc.
  
 
cos czuje że będzie fajny już ściągam ale z moim netem jutro odpisze czy mi sie podobał
  
 
podkład muzyczny zupełnie niepotrzebny
lepiej słuchać muzyki silników i skrzyń
  
 
E no muza dobra, juz nie badz takim ortodoksem Winiar

Co do samego filmiku : fajny, ale pozny i juz malo jest kancikow

Jakis czas temu ktos wrzucal na forum linka do rajdu festiwalowego ale niestety nie zassalem sobie go na HDD bo nie wiedzialem jak z googla czy tam youtube sie to robi..
  
 
Cytat:
2007-01-01 22:14:06, borysirl pisze:
E no muza dobra, juz nie badz takim ortodoksem Winiar Co do samego filmiku : fajny, ale pozny i juz malo jest kancikow Jakis czas temu ktos wrzucal na forum linka do rajdu festiwalowego ale niestety nie zassalem sobie go na HDD bo nie wiedzialem jak z googla czy tam youtube sie to robi..


ja mam na dysku to ci wysle na plytce razem z kieliszkami jesli zrobie
  
 
Po stokroc dzieki towarzyszu Yankee !!

Jak mozesz to dopchaj na ta plytke co sie da foty, filmy i rozne takie cobym sobie moze archiwum nieco rozszerzyl.

[ wiadomość edytowana przez: borysirl dnia 2007-01-01 22:23:57 ]
  
 
wewalcie na forum co tam macie kazdy by pooglądał PLISSSSSS
  
 
Za kwadrans wgram to wrzuce tu link do festiwalowego
  
 
Cytat:
2007-01-01 22:35:30, GR235I3K pisze:
Za kwadrans wgram to wrzuce tu link do festiwalowego





z moim netem to bym wrzucał to z kilka dni


[ wiadomość edytowana przez: Yankee dnia 2007-01-01 22:39:16 ]
  
 
dokładnie podzielcie się nie bądźcie wiśnia
ja poprzegrywam z VHS to co mam
  
 
dawajcie filmy f&f na youtuba !
ja niestety nie mam ich na dysku a chetnie bym powspominał ;p


[ wiadomość edytowana przez: Koniu dnia 2007-01-01 22:42:45 ]
  
 
Festiwalowy Mix : >>> K L I K <<< Nie wiem ile tam poleży ten plik Jakby ktoś potrzebował a nie działało to pisać a wrzuce ponownie

  
 
Cytat:
2007-01-01 19:45:22, winiar7 pisze:
ELMOT 1989


hehehe Walim, kilkanascie km od tej miejscowosci sie wychowałem tam sa naprawde piekne trasy na rajdy... kręte gorskie drogi w duzej ilosci z kostki brukowej W ogole Góry Sowie maja taki swoj klimat specyficzny
  
 
poldek z nr 9 w połowie filmu ma kłówke - słychać, a motor? DOHC 2000??czy w OHV kach też montowali kłówki?

Jak napędza się z 2.0 dłubanego w obr to nie mam juz kompleksów co do napędzania się "naszych morelowych rajdówek"
  
 
Cytat:
2006-12-23 12:19:58, mateuszc pisze:
Prosze: Festiwalowy Szwagierczak

  
 
Cytat:
2007-01-02 11:13:55, Blady pisze:
poldek z nr 9 w połowie filmu ma kłówke - słychać, a motor? DOHC 2000??czy w OHV kach też montowali kłówki? Jak napędza się z 2.0 dłubanego w obr to nie mam juz kompleksów co do napędzania się "naszych morelowych rajdówek"



Do OHV montowali także kłowe skrzynie Colotti były one w obudowie Fiat125p/Polonez tzw "mała" Colotti
do silników 2000 były Colotki "duże"
  
 
NO JA KILKA ZROBIŁEM TOŻE
LINKI PONIZEJ
MIŁEGO OGLADANIA
  
 
heh nawet swifty mk1 takie jak moj tam jezdza
  
 
Cytat:
2007-01-02 11:13:55, Blady pisze:
poldek z nr 9 w połowie filmu ma kłówke - słychać, a motor?



Ciekawe jak usłyszałeś że to kłowa skrzynia. Słychać że skrzynia jest na prostych zębach. To jest charakterystyczny gwizd. Kłówka to skrzynia z "synchronizatorami" w kształcie tzw kłów. Nie wydaje specyficznych dźwięków.