Jak to bedzie gralo kto pomoze?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak to bedzie gralo mam z przodu w drzwiach 10cm glosniki i tak mysle nie kupowac glosników do tylu ino tuba basowa do bagaznika. czy to bedzie dobry efekt? czy ten bass nie bedzie zaklucal calego dzwieku?
  
 
W zasadzie twoje myslenie jest jaknajbardziej poprawne. Gdybys zainwestowal w przedni zestaw wysokiej klasy a z tyl subik to bylo by idealnie. Montaz glosnikow z tyl to opcja dla ludzi ktorzy nie chca suba w aucie wozic. Zakladanie zestawu przedniego + tylnego + skrzynia w zasadzie moze zaburzyc scene muzyczna w aucie. Przeciez idac na koncert masz kapele przed soba a nie za plecami prawda?
  
 
Zagra tak jak teraz tylko z tą różnicą że tuba będzie dudnić.
Zamiast tubu kup porządne głośniki przednie.
 
 
pre100n chyba masz racje to do tylu nie bede kupowal glosników. te z przodu dosyc fajnie graj jeszcze tylko tuba zeby byl bass i bedzie rakieta
  
 
Cytat:
2007-01-06 12:09:43, Bastko pisze:
tylko tuba zeby byl bass i bedzie rakieta



hehe, optymista.

A, no i nie kupuj papierowej tuby tylko skrzynie jak już.
 
 
tzn to bedzie skrzynia i słyszalem jak to gra bo kupuja to od kolegi razem ze wzmacniaczem i naprawde bomba
  
 
pytanie: kupic do tego gwizdki (tweetery) co?
  
 
Zabrzmi to trochę śmiesznie ale przy orginalnych głośnikach z przodu kupiłem i zamontowałem z tyłu zwykłe BUSZMENY 5x7 sala koncertowa to nie jest ale słychać różnicę.
  
 
jeśli mówimy o budowie prawdziwej sceny muzycznej to twetery są podstawowym jej składnikiem(jeszcze idealnie jak ustawimy ją na wys. zbliżonej do twarzy) a jeśli chodzi o tylne głośniki moim zdaniem jest to podstawa soczystego i poprawnego basu w aucie. sceny nie buduje mocny bas z tyłu lecz twiter na przednim słupku i jakiś kickbas (np 16 cm) na przednich drzwiach

[ wiadomość edytowana przez: on-driver dnia 2007-01-06 14:59:28 ]
  
 
scena, scena scena, ciekawe ilu z was słyszało solidną scene w aucie.

podstawą dobrego grania sa dobre głosniki!! scena tylko tworzy się z ich ustawienia.

Bez zaplecza sprzętowego można sobie budować "scene" do porannych wiadomości, a nie do słuchania muzyki.

Skoro po włożeniu tylnych głośników gra lepiej, to gdzie w tym ta wasza scena??


Zainwestuj w conajmniej średni zestaw przedni, może być używany, wycisz drzwi, to na 100% da Ci więcej "sceny" niż te 10 w plastikach i tani box w kufrze