[MKVII] Dlaczego przy wyższej prędkości buja autem na boki?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Mam taki problem. Podczas jazdy z wyższą prędkością auto zaczyna tracić stabilność na drodze. Na nierównościach drogi zawieszenie zamiast pracować góra-dół to pracuje jakby po skosie i maska zaczyna kręcić "ósemki". Jak rozhuśtałem auto zauważyłem, że jeden amortyzator "świszczy" jakby przepuszczał.
W sumie jestem nastawiony na wymianę amorów ale nie chciałbym wywalić za dużo kasy. W sklepie są amorki Magneti Marelli tutaj są amorki w rozsądnej cenie ale czy warto ? Nie chciałbym za pół roku znowu kupować nowych. Może coś z Allegro polecacie.
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2009-10-18 12:33:34 ]
[ powód edycji: Dostosowanie tematu do nowego regulaminu ]
  
 
Tuleje do wymiany, temat mocno omowiony jak i pzrerobiny, amory i stabilizatro zostaw.
  
 
Jedź na diagnostykę zapłać 20 zł i będziesz pewny
  
 
Tuleje mam oryginały założone z pół roku temu, przebieg ok 10000. Nie wygląda mi na tuleje, bo pamiętam że jak miałem je wywalone to po dodaniu gazu auto uciekało na jedną stronę a po puszczeniu gazu uciekał w drugą. Tutaj nie mam takiego objawu. Tu wygląda jakby auto na nierównościach chciało wyskoczyć z drogi.
  
 
ja miałem ułamany stabilizator-wtedy bujało

innym razem miałem mocno zużyte łączniki stabilizatora, tez bujało, po wymianie problem zniknął.