Problem z panelem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć. Mam problem z panelem do radia DALCO MP3-F838.Tylna część panelu jest wyposażona w plastykowa obudowę która posiada ząbki trzymające panel na windzie.Te ząbki wyłamały się. I mam teraz problem ponieważ nie mogę nigdzie dostać takiej części.Wiem że są obudowy metalowe ale nie mam kontaktu z producentem w celu zamówienia takiej obudowy.Jeśli ktoś zna kontakt z producentem lub ktoś ma taka obudowę, byłbym wdzięczny za podanie numeru do producenta lub kogoś w Polsce kto jest głównym dealerem tych sprzętów.Jeśli ktoś posiada taka nowa obudowę metalową to ja ja odkupie ale jeśli cena będzie rozsądna, czyli nie wyżej jak 40zł.
Mam tez jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś wie czemu po włączeniu radia ono gra głośniej niż przed wyłączeniem? Gra prawie na full chociaż wcześniej np było na poziomie 15?
Z góry dziękuje za odpowiedz na moje pytanie.
Pozdro
  
 
Wyjmij te radyjko z mobilka podłuż pod tylne koło i rozjedz je, to jest jedyna rozsądna propozycjaZajdz w swoim mieście do normalnego sklepu z CA i kup nawet na raty firmówke nową na gwarancji.Ile drożej zapłacisz 100 pln 140.A spanie lebsze i dzwięk przy okazji.A nie ..........
które tylko w chinach jest naprawiane. i za jaką kasę,