[FSO]Polonez C-klasse :) - Strona 12

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2011-01-24 11:00:57, HEMIGTX pisze:
pierd**e szpilki,które kupiłem są za krótkie więc musze zakupić Sparcowskie za prawie trzy stówy


link
Hemi rozejrzyj się tutaj. Sklep jest w Częstochowie. Najlepiej tam zadzwoń, bo na sklepie mają dużo więcej rzeczy niż na allegro. Kupowałem tam u nich szpilki do malucha i do cc.
  
 
130 dzięki za linka,skontaktuje się z nimi. Ja coś postaram się wyknimić z krócem bo podoba mi sie nawet ta pompa ale jak będą schody to kupie nową z RRS.

W sumie właśnie przyszły kubełki ale jeszcze ich nie rozpakowałem
  
 
Jest Grubo

PS podeślij mi na priv telefon to dogadamy się ze wspomą.
  
 


Kubełki z Mirco,haft chyba udany ja myśle
  
 
Zajebiste w końcu ktoś kto przestał się zachwycać nad bimarco
  
 
A homo mają?
  
 
Dlaczego pompy hamulcowej lucasa niezałozyłes przeciez lucasa sa troszke drozsze czesci ale pewnosc hamowania jest 100% ze nie bedzie czesto zagladał do hamulcow....
  
 
Pozwolę sobie przerobić na język polski.
Cytat:
2011-01-25 17:38:33, Polon2000DOHC pisze:
Dlaczego pompy hamulcowej lucasa nie założyłeś? Co prawda do hamluców lucasa są troszkę droższe części, ale skuteczność hamowania jest dużo lepsza i nie będziesz musiał często do nich zaglądać.


W podpisie też masz kupe błędów.

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2011-01-25 19:13:53 ]
  
 
Chciałem jak u Poochatego mieć S2000 kubełka ale ze względu na moje wymiary odpadł
A z hamulcami to przecież nic poza zaciskami z alfy nie pisałem więc nie ma się o co pultać bo auto nie jest skończone a napewno tandety w tym aucie mieć nie chcę
  
 
Ale ja tez do maluchów nie nalezę gabarytem wiec w czym problem?
  
 
Sugerowałem się danymi na stronce a S2000 ma chyba zalaecaną wagę do 80kg i wzrost do 180cm jakoś tak,ja dla siebie wziąłem ST a dla pilota GT
  
 
Fajowe folete
  
 
Podnoszę bo od wczoraj jestem właścicielem tego poldka:


hosting


Auto pewnie i znane paru osobom ale w skrócie napiszę,że jest to caro 94r. z silnikiem rovera 1.8VVC. Poldek ma tylko klatkę,jakieś kubły i zawias przedni ze sprężyna mercedesa i amorem isuzu.
Jeszcze chwilowo jest zaspawany dyfer 5.37 od Kurasa ale będzie zmiana na otwarty 4.55.
Wrzucę na dniach foty sprzęta jak wygląda obecnie


[ wiadomość edytowana przez: HEMIGTX dnia 2016-09-30 23:55:57 ]
  
 
Cytat:
2016-09-30 23:52:17, HEMIGTX pisze:
Podnoszę bo od wczoraj jestem właścicielem tego poldka: hosting Auto pewnie i znane paru osobom ale w skrócie napiszę,że jest to caro 94r. z silnikiem rovera 1.8VVC. Poldek ma tylko klatkę,jakieś kubły i zawias przedni ze sprężyna mercedesa i amorem isuzu. Jeszcze chwilowo jest zaspawany dyfer 5.37 od Kurasa ale będzie zmiana na otwarty 4.55. Wrzucę na dniach foty sprzęta jak wygląda obecnie [ wiadomość edytowana przez: HEMIGTX dnia 2016-09-30 23:55:57 ]



Gratulacje zakupu, z tym motorem na pewno ładnie lata 😀
  
 
Bardzo udany zakup Gratulacje. Mam nadzieję że będziesz nim latał nie mniej niż Szymon. Fajne auto.