Fiat 128 "76 gr. 2 - Historic Hillclimb edition

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakladam watek, na razie pierwsze zdjecie



Edit: Drugie




[ wiadomość edytowana przez: yapko dnia 2007-01-25 22:55:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: yapko dnia 2007-01-25 23:11:35 ]
  
 
więcej fot


fajny kolorek...
  
 




  
 
no nie powiem motorek też niczego sobie

tylko cos mi się wydaje że kania w tym palce maczał
  
 
Walka Kani z blacharka przodu:



Niestety nie mam za bardzo zdjec z walki Tomczaka, ale z calosci blacharki jestem bardzo zadowolony.

Generalnie wszyscy mowili ze sie nie uda zbudowac za 5 tysiecy. A tymczasem spokojnie sie zamkne w 5 tysiach...
5 za bude, 5 za silnik i osprzet, 5 za reszte
  
 
Mało zdjęć mało kiedy wyjedzie ?
  
 
Pierwszy raz na go widze, sedan i to 2d - pięęękny, a myślałem, że to w awatarze z netu zciągnięte
  
 
To w avatarze jest sciagniete, bo to wlasnie 4d jest a nie 2d tak jak moj. Poza tym tamten jest na Crommodorach. Beda jeszcze czarne pokrywy silnika i bagaznika.
  
 
no autko się bardzo ciekawie zapowiada
  
 
silniczek 1116 cm czy 1290? Cos dłubniety? Robisz coś z zawieszeniem czy seria? Wiecej fotek i info bom bardzo ciekaw...
  
 
1290 na tlokach 86,4. Przerobki opisane w profilu
  
 
yapko , napisz więcej , daj więcej fot , coś Ty taki nieśmiały?? Wszyscy jesteśmy ciekawi , od czasu jak widziałem tą ósemke jako cywila mineło tyle ze ... poka więcej fot
  
 
ja ja na biezaco ogladalem jak "nabierala mocy" w krakowskich kazamatach i jak ja Tomek cerowal migomatem fajna bedzie 8ma
  
 
Blady, na razie nie mam wiecej fot, szczegolnie zaluje ze nie uwiecznilem zaraz po blacharce ale jakos tak wyszlo. Lakiernik ma podobno jeszcze jakies foty. A wiecej fot silnika bylo na Squadrze i chyba tu tez Kania wklejal, tam gdzie byl walek z Rewaru...

Zdjecia z malowania sa z wczoraj. Mam nadzieje ze prace nabiora teraz tempa to bede juz regularnie robil update'y
  
 
sympatycznie się zapowiada ta ósema, z niecierpliwością czekam na finał dobry stuff będzie
  
 
Widze że kolorek podobny do mojego....(ile wkoncu wypiskałeś farby???)
Silniczek też ładny jakiś taki czysty.
A w opisie wydech 4-1 kto takie coś robi i za ile?

[ wiadomość edytowana przez: rosck dnia 2007-01-28 00:10:12 ]
  
 
farby kupilem 2L koloru i galon bialego, zobaczymy ile zostanie.
Kolektor 4-1 mi robi Kania ale mozna tez np. zamowic w firmie Viga pod N.Saczem, koszt chyba 600 zl za zwykle rury.
  
 
a po co takie dziwne koło pasowe na altek?
  
 
Cytat:
2007-01-28 14:08:14, rosck pisze:
a po co takie dziwne koło pasowe na altek?



Bo ten alternator napędza jednocześnie wałek rozrządu!!
  
 
Cytat:
2007-01-28 14:19:40, Jesion128 pisze:
Bo ten alternator napędza jednocześnie wałek rozrządu!!


acha