Dobry mechanik w LUBLINIe---- opel astra 1.8i- pomocy:(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam Opla Astre 1.8i automat, 1992, musze wymienic chyba pasek klinowy bo strasznie piszczy no i olej w silniku, filtr uszczelke. jak macie namiary na jakiś dobrych mechanikow w LUblinie to prosze o namiary. Bo takich co oszukaja i obskubią pełno w Lublinie. A pozaty może ktoś wie ile oleju wchodzi do silnika??
dziekuje z górey i pozdrawiam
  
 
Ja nie z Lublina, ale dam Ci pewną radę: ufać można jedynie sobie samemu To są proste czynności (nie wiem tylko o jaką uszczelkę Ci chodzi, ale olej i pasek można zmienić samemu bez najmniejszego kłopotu). Najlepiej sobie kup książkę na temat obsługi Astry, pełno ich...
A z mechanikami można się użerać długo i namiętnie...
  
 
Cytat:
2007-02-06 17:05:51, Janisz1990 pisze:
Ja nie z Lublina, ale dam Ci pewną radę: ufać można jedynie sobie samemu To są proste czynności (nie wiem tylko o jaką uszczelkę Ci chodzi, ale olej i pasek można zmienić samemu bez najmniejszego kłopotu). Najlepiej sobie kup książkę na temat obsługi Astry, pełno ich... A z mechanikami można się użerać długo i namiętnie...


?????????????????????????????????????????????????
Jeśli kolego jednak szukasz dobrego mechanika ( który zrobi Ci autko dobrze, szybko i tanio to mogę Ci polecić kolegę , z którym pracowałem 3 lata w firmie Auto Trans na ul. budowlanej ( byłem jego kierownikiem). Ten kolega pracuje teraz w Sabacie - też na Budowlanej. Nazywa się Rafał Pielecki. Prosze przejść na serwis i zapytać o niego, można go również wyprosić i umówić sie z nim na naprawę u niego w domu, będzie napewno taniej niż w serwisie, a napewno nie gorzej. Kolega robi mechanikę praktycznie w każdym aucie, prywatnie w domu obsługuje flotę DHL, więc coś o tym świadczy, ma również wielu taksiarzy - jako stałych klientów - a wiadomo iż złotówka ( taksiarz) bardzo oszczędza. Ma ok 30 lat i naprawdę jeszcze chce mu się pracować. Więc z całą odpowiedzialnością polecam !!!
p.s.
tel. do Rafała P. z oczywistych względów nie podaję na forum.
  
 
czy moge prosic o ten nr do rafala pielaka na gg lub jakiś mail
moje gg5646737
dziekuje
  
 
przepraszam za pomyłkę w nazwisku, mialo byc do Rafała Pieleckiego na moje gg