Zestaw kluczy jaki??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chce kupic zestaw kluczy taki zeby mial; duzo czesci 1/2" zeby byly to klucze solidne i jednoczesnie niezbyt drogie co polecacie?
  
 
Cytat:
2007-04-10 17:29:01, axe_xa pisze:
klucze solidne i jednoczesnie niezbyt drogie



Ale to tak chyba sie nie da... Jak cos solidnego chce sie kupic to trzeba raczej za to solidnie zapłacic
  
 
przeszukaj zasoby Intercars narzedzi jest poprostu multum do wyboru do koloru do domowych warsztatow fajne sa zetawy po 600zl coprawda ale zestawik niezly i walizetke sa tagze na pojedyncze szt jak i wieksze zasetwy bardziej profesjonalne np Szafki Narzedziowe Beta, IC Sonic itp ale tu ceny zaczynaja sie od ok 2500zl ale zato full wypasik z szafka
  
 
600 zł to kompletny Stanley kosztuje 1/4, 3/8 i 1/2, choć to średnia firma ogólnie. Ale do prac samochodowych DYI może być.

A tej klasy komplet 1/2 za 180 zł można kupić. KLIK

Ewentualnie lepsza zdecydowanie klasa TUTAJ
  
 
600 zł to moim zdaniem przesada za klucze, których będziemy używali od czasu do czasu w gażu, ja kupiłem sobie coś takiego i kręcę nimi juz 10 miesięcy (nic nie popękało) a dosyć sporo już tym kęciłemtutaj
  
 
Ojciec kupił kiedys w Niemczech (do naszego I essa) komplet kluczy, no wtedy dał za nie może z około 20 DM i teraz ja nimi operuje, klucze maja ok. 15lat i odrkeciły juz.... czego one nie odkrecały i nawet grzechotka sie nie wyrobiła, śrubokręty nawet nie drgną w obudowie, klucze niepowycierane, a najważniejsze jest to (doceniłem to niedawno)że zestaw posiada 2 krótkie śróbokręty tak przydatne do orkręcanie śrubek od tapicerki drzwi, także mysle za jak sie trafi na porządny zestaw to lata bedą służyć i wcale nie trzeba wydać 600zł.

Ps. Cały zestaw niezdekompletowany do tej pory:
-klucze oczkowe z jednej strony, płaskie z drugiej od 8-17
-imbusy
-grzechotka
-nasadowe 8-24
-3 srubokręty
-obcęgi
-przedłużka do grechotki
-nasadka z magnesem
-śrubokręt do bitów



[ wiadomość edytowana przez: Lukas_power dnia 2007-04-10 20:55:56 ]
  
 
sziekuje wam bardzo napewno cos wybiore ale sadze ze bedzie to opcja tansza jak 600zl
pozdrawiam
  
 
ja w garażu używam zestawu BETA i kluczy STANELY-a
i powiem tak kiedyś żałując BETY wziąłem inne klucze jakies noname żeby odkręcić zapieczoą śrubę i przedłużka mi się dosłoewnie obkręciła , no to wziąłem BETA i poszło bez żadnych problemów , tzn nic nie pękło i się nie ukreciło
  
 
do zastosowań amatorskich i domowych polecam proxxon np taki (ma sporo końcówek i właściwie wyczerpuje wszystkie klucze) lub honiton (jest tańszy, ale wg mnie trochę gorzej wykonany)
Do zastosowań profesjonalnych polecam BETA, GEDORE, bity WERA. Koszty takich kluczy sa jednak niebotyczne, lecz nie do zdarcia.
  
 
hehe... zdazylo sie tak ze wczoraj wlasnie szukalem juz kluczy dla siebie... glownie zalezalo mi na grzechotkach gdyz inne narzedzia w wiekszosci mam jeszcze po ojcu... co prawda np. srubokrety jakies pierwsze lepsze, ale jak potrzebuje cos porzadniejszego to biore z pracy wera albo gedore... ale mniejsza o to... zestaw z grzechotka na 1/2 cala w miare rozsadny to conajmniej okolo 200zl... tak sie przygladalem tym zestawa i doszedlem do wniosku ze i tak polowy tych nasadek itp. w zyciu nie uzyje, wiec zamowilem sobie osobno grzechotke, osobno nasadki z ktorych bede korzystal i jakies tam akcesoria ktore sie przydadza... co prawda jest tego mniej, ale wyszlo mnie taniej i mam czego potrzebuje... jeszcze tylko musze uzbierac na klucze oczkowe z grzechotka...
  
 
dodam, że IRVIN też robi nienajgorsze nasadki/grzechotki i wcale niedrogie. Też kiedys kupowałem pojedyńcze sztuki, ale za każdym razem potrzebowałem jakąś inną, więc kupiłem komplet...ale co komu potrzeba...