Koszulki Lady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
OFERTA

Witam mam dostęp do produkcji nadruków na koszulkach

Nadruki wykonujemy na koszulkach marki Stedman i Explorer w kolorze białym przynajmniej narazie z czasem również będzie czarny. O gramaturze minimum 155g. Koszulki wysokiej jakości 100 % bawelna. Przewyższają jakością znane marki, typu Fruit of the Loom. Koszt koszulki wynosi 20 zł jeśli zamówienie wyniesie powyżej 50 koszulek cena do uzgodnienia. Dodatkowo przy dopłacie 5 zł Z tyłu na koszulkach jest możliwość umieszczenia ksywy lub numeru rejestracyjnego naszej ładziawki.
Koszt transportu pokrywa kupujący
Link do projektu
http://img69.imageshack.us/my.php?image=modeleadyng5.png


ROZMIARY KOSZULEK:
rozmiar: S M L XL XXL
obwód klatki piersiowej w cm:
96-102 102-108 108-113 113-124 124-132
długość w
72 72 75 77 78


Zamówienia i pytania proszę składać na adres jakub482@interia.pl W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer telefonu 692171455
  
 
a czy jest możliwośc wykonania haftu z logo?? może ewentualnie flock. nadruki są nieciekawe i mało estetyczne. ja znalazłem gościa i mam zamiar zrobić kilka czapeczek i polówek z wychaftowanym logo klubu. mam problem tylko z projektem. niestety nie jestem w tym biegły
  
 
Oczywiscie logo można poprawić a co do metody jaką jest robione to pigmal pracochłona i trwała metoda ale bardzo skuteczna. Jak macie jakieś logo które byście chcieli umiescić na koszulce to je wyślijcie na adres jakub482@interia.pl a ja zerknę i powiem czy da się zrobić . Pozdrawiam
  
 
przyznam że za te pieniądze oczekiwałem czegoś lepszego.
nadruki niedość że niechlujne, to na każdej koszulce jak z innej formy. wygląda jakby ktoś to ręcznie malował.
napis na plecach za wysoko i równie niechlujnie.
w obecnej wersji NIE polecam.
  
 
Cytat:
wygląda jakby ktoś to ręcznie malował.
napis na plecach za wysoko i równie niechlujnie.


Oj Góral znowu sie czepiasz faktów mysle ze kolega Jakub482 na kompie machna przykładowy szkic bez jakies wiekszej zabawy
A cena faktycznie zabijająca z tego co pamietam to Andrzej załatwiał koszulki po 10zł nawet wersje mini dla 2latka
A tutaj info o firmie która dosc profesjonalnie bawi sie w takie rzeczy
REWKOM
  
 
zapłaciłem za produkt i usługę konretne pieniądze.
przedstawiona oferta zapewniała o wysokiej jakości.
to co otrzymałem dalekie jest od tego. mam prawo do krytyki.
  
 
Pociezekaj poczekaj to ty juz u nich zamawiałes i masz taka koszulke!
Skoro tak to zwracam honor
  
 
Cytat:
2007-02-27 23:17:25, krzychuk pisze:
Pociezekaj poczekaj to ty juz u nich zamawiałes i masz taka koszulke!



nawet dwie... każda z inaczej wyglądającym logiem...
  
 
o kuźwa ale porazka
  
 
Panowie ja znalazłem firme zajmujaca sie haftem na czpakach, koszulkach kurtkach recznikach, torbach etc, w sobote dowiem sie czegos wiecej.
DEx
  
 
to fajnie. ja byłem w dwóch firmach i niestety nie robią małych zamówień.
spytaj dex od ilu sztuk robią


mam zamówione czapeczki i koszulki polo w hurtowni więc jak by co zrobimy próbną partię
  
 
Haft od 1 sztuki!!!!!!
DEx
  
 
oki

w takim razie wezmę kilka koszulek i czapeczek a ty załatw wzór w corelu
  
 
zamówiłem!
będą w przyszłym tygodniu

na początek 10 czapeczek i 10 polówek. wszystkie haftowane wysokiej jakości

zamówiłem czapeczki: logo lady na froncie a z tyłu adres internetowy klubu

koszulki: na piersi logo klubu z adresem www ( to co na forum) na rękawie nick

jak odbiorę to wyślę kilka w różne rejony kraju by organoleptycznie klubowicze ocenili koszulki

będą też w wersji bez nicka dla sympatyków i rodzin klubowiczów


ceny podam po skalkulowaniu dokładnych kosztów haftu
  
 
Cytat:
2007-03-02 14:30:42, rogacek pisze:
zamówiłem! będą w przyszłym tygodniu na początek 10 czapeczek i 10 polówek. wszystkie haftowane wysokiej jakości zamówiłem czapeczki: logo lady na froncie a z tyłu adres internetowy klubu koszulki: na piersi logo klubu z adresem www ( to co na forum) na rękawie nick jak odbiorę to wyślę kilka w różne rejony kraju by organoleptycznie klubowicze ocenili koszulki będą też w wersji bez nicka dla sympatyków i rodzin klubowiczów ceny podam po skalkulowaniu dokładnych kosztów haftu



Dobra robota, moze w koncu uda nam sie zrobic porzadek z gadzetami klubowymi.
  
 
---Czapeczki to ja lubie bardzo, juz na X zlocie miałem z Ukrainy przywiezioną czapeczke z logo LADA.
---Takie czapeczki każdemu przypadną do serca. I każdy bedzie bardzo zadowolony (wiem po sobie)

Pozdrawiam igiers
  
 
Cytat:
... z tego co pamietam to Andrzej załatwiał koszulki po 10zł nawet wersje mini dla 2latka ...



nie wiem czy dokladnie to masz na mysli, ale to ja posiadam taka koszulke. rozmiar na 104 cm.
nie moge znalezc dawnego zdjecia mojej starszej corki w tej koszulce, wiec zaprezentuje zdjecie mlodszej corki (nie bardzo miala humor do sesji zdjeciowej)

  
 
Temat juz moze nieaktualny, ale wygrzebalem stare zdjecia:



  
 
Witam zarejestrowałem się niedawno i chciałbym się spytać czy te koszulki i czapki nadal są aktualne ???
  
 
aktualnie nie mam koszulek. po ostatnim zamówieniu nie odebrali mi 5 koszulek. sam je używam