Blacha alu ryflowana

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Czy orientujecie sie czy w marketach budowlanych (castorama,obi, praktiker, leroi merlin) mozna kupic aluminiowa blache ryflowana? chodzi o taka z ktorej np robi sie stopnie do drabin aluminiowych. Jesli tak co jaka jest jej cena. Chodzi konkretnie o zrobienie z niej dywanikow alu do auta?
  
 
Pre100n, czy Ty chcesz mnie wyrzucić z twojego essa raz na zawsze?
Jak cos takiego zrobisz to powiem że jestes najwiekszy wieśniak we Wrocku...
  
 
spoko, chyba wiem o co chodzi. jutro zajrzę do obi, bo mam niedaleko. jak znajdę to Ci napiszę jakie ceny.

  
 
Gregory ... dywaniki uniwersalne to kupa na maxa ... a fordowskich szukam juz pol roku i za chu... nikt nie ma na sprzedaz.
  
 
Mnie jeszcze nie prosiłeś i nie pytałeś... Pozatym jedz na giełde i kup do forda... 49zł i bedziesz miał takie jak moje...
  
 
GrzEE ... te z gieldy za 49 pln ... sprawa wyglada tak ze wzmocnienie pod nogami kierowcy wylatuje po 2 miesiacach ... nie wspominajac o obszyciu, ktore sie przeciera, a pozniej farfocle trzeba odkurzac przez najblizesz pol roku takie juz mialem, dziekuje
  
 
No to poszukam Ci oryginałow z essa...
  
 
bywa w marketach ale masakrycznie droga i beznadziejna....
cieniutkla..
  
 
Cytat:
GrzEE ... te z gieldy za 49 pln ... sprawa wyglada tak ze wzmocnienie pod nogami kierowcy wylatuje po 2 miesiacach



po 2 miesiącach??
  
 
no moe przesadzilem ze po 2 ... ale te wynalazki marketowe maja albo grubsze podszycie albo wstawiona plastikowa krateczke ... a owa krateczka szybciorem wylata
  
 
Na ulicy Robotniczej w tych długich magazynach pod skosem do ulicy, gdzie w niedziele stoją z meblami, jest hurtownia, gdzie kupisz bez problemu blachę ryflowaną w kilku grubościach.
  
 
przed centrozłomem za świebodzkim na robotniczej z lewej zjazd na magazyny - firma mafron/w necie jest namiar do nich/ - pomysł jest chybiony jest to materiał ciężki do obróbki - cieńka tarcza na fleksie do cięcia - i spawanie w argonie - buduje z tego stoiska reklamowe na targi -dla kolegi z faktury nr znalazłem 355 79 44. druga firma która ma skład mieści się na wjeżdzie na ślężną od armat - w mafronie długo mnie nie było może teraz maja cieńkie ryfle - zapytaj - ale nieładne to jest w pojeżdzie nie terenowym. Bo i po co ?





[ wiadomość edytowana przez: william0000 dnia 2007-03-04 12:39:22 ]

[ wiadomość edytowana przez: william0000 dnia 2007-03-04 12:40:35 ]
  
 
co do obrobki to nie bedzie wiekszego problemu bo warunki warsztatowe posiadam ... bardziej mnie zastanawia cena.
  
 
tam jest ustalona cena za kilogram na profil i za materiał /przy blachach na metry / - zadzwoń - są najtańszy uwierz - lata docierania. poza tym są bezstresowi - docinają co chcesz i po prostu są mili. Pierw zagadaj kola z magazynu, a potem śmigaj do biura.

[ wiadomość edytowana przez: william0000 dnia 2007-03-04 12:58:58 ]