Nieświadmy reset komputera 1.8 td

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy reset urządzenia sterującego (nie wiedziałem że w escorcie jest komputer)i nie zachowanie poprawnego ponownego zaprogramowania go czyli 3min na wolnych obrotach i jazda ok 10 km może być przyczyną nierównej pracy po odpaleniu na jałowym oraz poprawy jazdy na wstecznym(znikneło szarpanie)
  
 
Prawdopodobnie. Musiałbym sprawdzić w dokumentacji. Ewentualnie może ktoś z użytkowników TCi się wcześniej odezwie.
  
 
nie, ale na wszelki wypadek ponownie zresetuj i daj popracowac jak książka każe. Jak objawy się pojawią ponownie to pogadamy.


[ wiadomość edytowana przez: Horhe dnia 2007-03-21 13:18:28 ]
  
 
Wróc, Pan Wilk jak zwykle ma racje. Niewłaściwa samoadaptacja ma wpływ na opisywane przez Ciebie objawy.
Daj pol godziny bez aku, potem podlącz i odpal niech pochodzi na jałowym pare minut. Potem sie przejedz i jak nagrzeje do normalnej temp przyduś.
  
 
Dzięki za odpowiedz rano go zresetuję i ustawię poprawnie zabaczymy czy coś się poprawi
  
 
Prawdopodobnie ma to wpływ.
Ostatnio też odpinałem aku, po czym nie przeprowadziłem "książkowego" ponownego programowania (byłem już w stanie "wskazującym" ) i u mnie tez pojawił się problem z wolnymi obrotami, więc coś w tym chyba jest.

Pozdrawiam.