[OT]pożyczka- który bank?? please to fast reply :P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam was bardzo serdecznie . Mam dość poważną potrzebę pieniężną i.... Jaki bank udzieli mi pożyczki w wysokości mniej wiecej 2500zł?? Próbowałem w tym w którym mam konto (ING) i w SKOKU.
Dla tych instytucji nie spełniłem tylko jednego warunku, a mianowicie nieuregulowanego stosunku do służby wojskowej.
Pytanko, czy znacie jakiś bank który na podstawie:
- zaświadczenia z pracy o zarobkach około 1200 na reke (pracuje już pół roku i praca pewna)
- zaświadczenia ze szkoły że sie ucze i idzie mi dobrze
- nie jestem obciążony żadnymi ratami ani nic

...udzieli pożyczki w w/w wysokości??

dodam że chciałbym ją spłacić w max 3/4 miesiące.

Dzieki za wszelkie info

KaGeeT


[ wiadomość edytowana przez: KaKiGT dnia 2007-03-23 19:02:43 ]
  
 
Spróbuj iść do Kredyt Banku i zapytac o kredyt okolicznościowy. Spłate można rozłożyć na 2 lata a spłacić szybciej (kredyt konsumencki). Kredyt oprocentowany około 10% (pi razy oko). Wojsko można ominąć przez poręczenie rodziców i gitara.
Ale uprzedzam Cię każdy kredyt w tak "niskiej"kwocie jest drogi i wysoko oprocentowany. Jak co pisz na PRV - w banku pracuję coś Ci doradzę!!!
  
 
w AIGO nie mam problemu z wojskiem i nie pytają o poręczycieli, ale waruniki średnie
  
 
odświeżam.

Potrzebna pożyczka na 10tyś

Umowa na czas nieokreślony jest. Gdzie warto się zapożyczyc panowie/panie?
  
 
Sprawdz Pekao. Teraz chyba jest promocja kredytu z 0% marża.
  
 
Cytat:
2010-06-04 23:46:40, Dar00 pisze:
odświeżam. Potrzebna pożyczka na 10tyś Umowa na czas nieokreślony jest. Gdzie warto się zapożyczyc panowie/panie?



w BANKU - wszędzie warunki podobne - do 10 tysi to jest szybki kredyt oprocentowanie do 10%...
tylko nie SKOKI (chyba, że na linie) , lucasy, srasy, dupa, rzepa drewno, argentyna, providenty monkey banki, dominety, bzdety, citki, aliory i inne śmierdzące wory - bo albo Cię opierdolą na prowizji wielkiej jak murzyński fiut albo dojebią Ci od hooja ubezpieczeń które na hooja Ci potrzebne...

1. W pekao (krowa) jest drogie konto do spłat kredytu - podstawowa choojnia tam chyba kosztuje z 15 zeta miesięcznie i przelewy elektroniczne po 1 PLN - za to kredyt masz dość szybko

2. W PKO BP jest tanio ale długo się czeka bo tam nie ma, żadnego systemu scoringowego i wszystko małpy Krystyny rękami napierdalają

3. w BGŻ - jest nienajgorszy "kredyt szybki" - ale też trzeba czekać

4. w KB S.A. - masz szybki kredyt scoring - ok. 10% oprocentowania stałego ale prowizję trzeba wystrzelić - nie wiem jaka wysokość bo nie robię w consumer finance

5. może jeszcze ING - też jest szybko - ale scoring ostro podkręcony - więc ciężko się przecisnąć jak dochody są na granicy zdolności kredytowej

6. a jakim banku konto ma wogóle i jak długo??? bo najlepiej iść tam gdzie go znają bo ocena wychodzi zawsze lepsza tam gdzie konto się ma


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2010-06-05 11:50:11 ]
  
 
dzięki za odpowiedź

a konto mam w inteligo
  
 
fur do 10 % to raczej cięzko bedzie cos znaleść, chyba ze na rok.
co do bgż to decyzja jest podejmowana z reguły w kilka godzin.
Osobiście polecałbym BGŻ po uprzednim zgłoszeniu sie przez stronę internetową - zamiast 4 % prowizji zapłacisz 2%.
Szybko i w miare tanio.
  
 
Albo weź odnawialny w banku, w którym masz otwarty rachunek.
Odnawialny to fajna sprawa.
Wiesz o co chodzi czy mam tłumaczyć?
  
 
tłumacz
  
 
Na przykładzie mBanku-tam mam rachunek (w innych bankach będzie podobnie, jakieś niewielkie różnice w stawkach mogą być).
Złożyłes wniosek o kredyt odnawialny, chciałes 10 tyś. Po rozpatrzeniu twojej zdolnosci kredytowej Bank przelewa ci te 10 koła. Od tej sumy płacisz 1 proc (w tym przypadku 100zł) za otwarcie kredytu. Dopóki nie ruszysz z konta tych pieniędzy nie płacisz nic.
W momencie jak wypłacasz powiedzmy 1000zł, uruchamiają się odsetki 14-15proc/rok (od wypłaconego tysiaca to będzie 15zł odsetek na rok, czyli jakieś 12zł co miesiac musisz przelać). Jeśli po dwóch miesiacach masz luźny 1000zł, wpłacasz go i znowu masz 10000 do dyspozycji, przez 2 miesiące zapłaciłeś 24zł odsetek. Nie ma sensu zamykać tego kredytu, bo przy następnym uruchomieniu znowu tą opłatę 1 proc musiałbyś wnieść. Po prostu jak oddajesz wszystkie $, nie są już naliczane odsetki i cała kwota kredytu sobie leży i czeka.
W tym kredycie jak zauważyłeś musisz mieć środki jedynie na spłatę odsetek, nie masz zobowiązań co do terminu spłaty wypłaconych pieniędzy(oczywiście wiadomo, im szybciej uzupełnisz do 10tyś zł, tym szybciej ustaną odsetki).
  
 
Na przykładzie mBanku-tam mam rachunek (w innych bankach będzie podobnie, jakieś niewielkie różnice w stawkach mogą być).
Złożyłes wniosek o kredyt odnawialny, chciałes 10 tyś. Po rozpatrzeniu twojej zdolnosci kredytowej Bank przelewa ci te 10 koła. Od tej sumy płacisz 1 proc (w tym przypadku 100zł) za otwarcie kredytu. Dopóki nie ruszysz z konta tych pieniędzy nie płacisz nic.
W momencie jak wypłacasz powiedzmy 1000zł, uruchamiają się odsetki 14-15proc/rok (od wypłaconego tysiaca to będzie 15zł odsetek na rok, czyli jakieś 12zł co miesiac musisz przelać). Jeśli po dwóch miesiacach masz luźny 1000zł, wpłacasz go i znowu masz 10000 do dyspozycji, przez 2 miesiące zapłaciłeś 24zł odsetek. Nie ma sensu zamykać tego kredytu, bo przy następnym uruchomieniu znowu tą opłatę 1 proc musiałbyś wnieść. Po prostu jak oddajesz wszystkie $, nie są już naliczane odsetki i cała kwota kredytu sobie leży i czeka.
W tym kredycie jak zauważyłeś musisz mieć środki jedynie na spłatę odsetek, nie masz zobowiązań co do terminu spłaty wypłaconych pieniędzy(oczywiście wiadomo, im szybciej uzupełnisz do 10tyś zł, tym szybciej ustaną odsetki).
  
 
Spłaca ktoś z Was aktualnie albo niedawno spłacał, kredyt na samochód w dowolnym banku i zechciałby się podzielić opinią? Potrzebne mi to do artykułu do bloga, a nie chcę bazować wyłącznie na ofertach banków, bo w przypadku kredytów nie tylko najlepsza oferta się liczy.


-----------------
http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/03/skbank-lokaty-opinie.html - SK Bank - opinie, lokaty, konta, kredyty.
http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/11/meritum-bank-opinie-konta-lokaty-kredyty.html - Meritum Bank - opinie, lokaty, konta, kredyty.

[ wiadomość edytowana przez: Maker dnia 2014-12-09 15:35:09 ]
  
 
Coraz więcej takich typów pisze po forach- są jak opryszczka, nie do wyleczenia