Sprzedam Graty do Fiat 126 swap

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam kompletny Swap do Malucha. Silnik po kapitalnym remoncie od SC sporting 1.1 z głowicą od Punto 1.2 na multiftrysku, instalacja elektryczna, komputer, chłodnicę z przewodami, licznik z obrotomierzem, wydech od motocykla, belki montażowe, osprzęt silnika. Całość po złożeniu stała 2 lata, przejechałem się nim ze dwa razy bo mieszkałem za granicą. Obecnie mam Mini One i jest ono właśnie czymś co chciałem stworzyć z tego malucha więc postanowiłem sprzedać to i zamontować z powrotem silnik od malucha i w przyszłym sezonie ścigać się nim na torze. 4000

Fotele Bimarco C. Fotele były kupione nowe, zostały zamontowane do projektu ale nigdy nie doczekały się tego aby ktoś w nich defakto jeździł, trochę tylko wypłowiały przez rok jak stał na zewnątrz. 500 za sztukę.

Na sprzedaż klatka bezpieczeństwa do Fiata 126. Skręcana, malowana proszkowa. 600

Amortyzatory Gazowe z T4 przednie do Malucha Fiat 126. Takie amortyzatory zapewniają idealną twardość zawieszenia jak i przyczepność pod czas jazdy. Samochód trzyma się drogi jak gokart. Specjalnie przerabiane przez jedyną osobę w Polsce która zajmuje się takimi przeróbkami. Amortyzatory nowe, przejechały może 25km. 800

Zaciski, tarcze i klocki są nowe. Flansze pomalowane proszkowo na kolor pomarańczowy. 800

Ceny do negocjacji.
Zdjęcia do pobrania:
https://we.tl/t-W6Muhins1Q
lub na mail.
Mail do mnie rotea@wp.pl