łachy klubowe. zamówienia i informacje - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
o jeszcze jeden. cholera by go wzieła. muszę podjechać jeszcze raz do firmy
  
 
Jacek ale ja spokojnie mogę poczekać na nową partie, to nie piekarnia.
DEx
  
 
halo a moge sie dowiedziec czy kasa doszla ???? bo jak na odpowiedz na priva to sie chyba nie doczekam
  
 
co wy tacy nerwowi. spokojnie. jak wpłaciłeś to musi dojść, dam znać co i jak.
  
 
a wiesz te zmiany pogody a pozatym w tym kraju to ze wyslesz nie oznacza ze dojdzie
  
 
nie chce Cięzagotować rogacek ale zadam prozaiczne pytanie...czy moja kasa doszła????
  
 
a skąd mam wiedzieć??? co ja skarbnik???



zaloguję się wieczorem do banku i sprawdzę
  
 
dex 15,10
kolba 55,00
paweł66 29,50
stoki 31


i to tyle

więcej przelewów na dzien dzisiejszy nie ma
  
 
rogacek wyslalem przelew 65 pln przed chwila. Jak co to dla mnie i kolby mozesz razem puscic...
  
 
jak cos to wysyalem ci potwierdzenie przelewu bo to dziwne ze tak dlugo idzie zwlaszcza ze 11 zaksiegowali
  
 
Cytat:
osoby chętne proszone są o wpłacenie kasy na moje konto. kasę na wysyłkę uzgodnimy po wykonaniu zamówienia. myślę że najlepiej będzie gdy pójdzie jedna paczka do dużego miasta gdzie jest kilku klubowiczów. osoby chcętne zająć się dystrybucją ustalimy później. osoby wpłacające proszone są o podanie nicka w tytule przelewu. kasa osób które nie podadzą nicka trafi na konto klubu i zostanie komisyjnie przepita.
zamówienia zbieram do konca kwietnia. na początku maja uruchamiam producenta i po zakonczeniu produkcji wysyłam. do realizacji dam tylko te które zostaną potwierdzone przelewem




jak widać nie wszyscy potrafią czytać.
  
 
dobra dobra marudzisz jak bys mial okres , zapomnialem dopisac, zdaza sie skoro juz wiesz od kogo masz przelew to nie musisz histeryzowac na komisyjne przepicie moge sie zgodzic o ile bede w tej komisji (ton tej wypowiedzi ma byc zartobliwy a nie obrazliwy zeby nie bylo potem )


[ wiadomość edytowana przez: maxymilan dnia 2007-05-18 10:50:32 ]
  
 
Cytat:
2007-05-18 08:02:24, rogacek pisze:
jak widać nie wszyscy potrafią czytać.



sorry, moze czegos nie doczytalem ale chyba nadszedl czas zeby ustalic koszty i do kogo wysylac. na liscie widzialem kolbe z mojego rejonu wiec napisalem ze mozna razem.....
  
 
do realizacji poszły te zamównia które zostały potwierdzone przelewem. jesli ktoś nie wpłacił ma pecha. dla spóźnialskich postaram się domówić
  
 
Cytat:
2007-05-16 22:27:44, rogacek pisze:
dex 15,10 kolba 55,00 paweł66 29,50 stoki 31 i to tyle więcej przelewów na dzien dzisiejszy nie ma




Dziwne robilem przelew miesiac temu a tu go jeszcze nie ma. Rogacek jak znajde potwierdzenie przelewu to ci go podesle na priva o ile to cos zmieni.
  
 
a podałeś nicka???? jesli tak to bądź spokojny


łachy zamówione czekam
  
 
Cytat:
2007-05-22 22:15:19, rogacek pisze:
a podałeś nicka???? jesli tak to bądź spokojny łachy zamówione czekam



Przelew robiła moja Ania i w tytule napisala tak

NICK MENDEL OPŁATA ZA GADŻETY KLUBOWE.
kwota 50 zl.
[ wiadomość edytowana przez: MENDEL dnia 2007-05-22 22:46:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: MENDEL dnia 2007-05-22 22:47:39 ]
  
 
a jak ja niepodalem nicka to mam byc niespokojny
  
 
tak masz być niespokojny


spokojni mają być ci co wpłacili i podali nicka




zamówiłem wszystkie koszylku nie czekając na wpłaty. najwyżej będę miał zapasowe koszulki do spania
  
 
koszulki będą w nastepnym tygodniu. nastepne zamówienie bedzie realizowane w sierpniu. termin podam na forum