łachy klubowe. zamówienia i informacje - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-08-05 18:12:53, fragles94 pisze:
Bo Ci sie nie spieszy i chcesz wspierać naszą Pocztę Polską?



Nie naciskaj Emde na odcisk.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Lepiej, żeby mi nikt nie naciskał...

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2014-08-06 07:42:06 ]
  
 
Wielkie dzięki Marku.
Koszulka dotarła.
  
 
Bardzo mnie cieszy fakt, że się podobają Jutro wysyłam kolejne przesyłki bo dziś niestety już nie dam rady
  
 
Koszulki extra, ale z rozmiarem nie trafiłem. Te XXL to chyba amerykańskie, a nie europejskie. Ogromne. Mam nadzieje, ze koszulki po praniu skurczom się. Dziękuję Markowi, bo poprowadził po raz kolejny doskonale organizacje całej sprawy. Załatwił wszystko jak należy, jak prawdziwy facet. Konkretnie, po mimo wielu spraw na głowie. Dziekuje, bracie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Właśnie jakoś jak zobaczyłem Twoje koszulki to nieco się zdziwiłem bo jesteś mniej więcej mojej postury a wybrałeś taki rozmiar ja dla siebie wziąłem xl i nieco są zbyt duże, ale twoje po 2-3 praniach zbiegną się i z xxl wyjdzie xl tak podejrzewam


[ wiadomość edytowana przez: djmarkus dnia 2014-08-09 18:25:24 ]
  
 
Ja również dziękuję za koszulki. Wyszły świetnie. Mój młody ma niezłą radochę.
Kiedy reedycja?
  
 
Odebrałem dzisiaj koszulki. Trafiłem idealnie zarówno z rozmiarem (XXL) jak i doborem koloru koszulki i wzoru. Miazga ! Koszulki bardzo dobre jakościowo. Dzięki Marek !



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Miałem wczoraj na sobie koszulkę, było nie aż tak bardzo gorąco, a ja byłem cały mokry. Dziwna sprawa, nie poce się w bawełnie, a tu prosze. Dlaczego tak się stało?

Koszula po pierwszym praniu, zdecydowanie zmniejszyła się. Już leży dobrze. Już nie żałuję, że brałem XXL, teraz jest europejskie XXL.

[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2014-08-11 22:54:21 ]
  
 
Cytat:
2014-08-11 22:27:24, SzokoLada pisze:
Miałem wczoraj na sobie koszulkę, było nie aż tak bardzo gorąco, a ja byłem cały mokry. Dziwna sprawa, nie poce się w bawełnie, a tu prosze. Dlaczego tak się stało?



Idź z tym do dermatologa. Tylko weź koszulke. A pierw zapoznaj się z treścią metki. Gdyż każda koszulka nie właściwie użytkowana może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu.
  
 
Byłem u lekarza, przepisał mi tabletki Somat Gold, żeby odetkało pory. Teraz powinno być dobrze.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cieszę się, że się podobają Bardzo mnie to motywuje wczoraj wysłałem ostatnie sztuki.
Felype reedycję planuję ale teraz z innymi modelami może jakieś klasyki? 03, 02, 01??
  
 
Koszulka doszła , dzięki i pozdr.
  
 
Dzięki, dostałem, fajna, rozmiar XXL jest dla mnie OK

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
moje też doszły kilka dni temu, superanckie żeśmy wymyślili modele
Dzięki Dj za wkład pracy i czasu, naprawdę warto było mój młody jest zajarany
  
 
Reeedycja?

  
 
git majonez

  
 
A co za market masz za tym płotem?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Adam no teraz to obaj jesteście jak prawdziwi ŁADZIARZE z krwi i kości
  
 
Dokładnie DJ
a za płotem Szoko to mam dwa tory kolejowe do elektrowni w Brzeziu średnio kurs co godzinę, ale jako że tory były wymieniane to i panele wyciszjące zrobili na całej długości dzielnicy i już nie słychać stukania