Omega 2.0 8v głosny silnik szykam porady

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
niedawno kupilem od razu zraziło mnie to ze w środku słychać silnik, drgania świece i kebla mam nowe mechanik sprawdzal poduszki też niby ok, co to moze być?
  
 
PRZEMAS NIE UMIESZCZAJ WSZĘDZIE TEGO WĄTKU !!! POCZYTAJ NAJPIERW
  
 
ok ale ja szukam pomocy a nie uwag na temat gdzie to umieszczam (jestem 2 dzień na tym forum)
  
 
Qrna, jak przychodzisz gdzieś w gości, to chyba dostosowujesz się do oczekiwań gospodarza.
Przeczytaj regulamin na stronie, poradnik dla nowych na forum poprzeglądaj archiwum, naucz się uźywać wyszukiwarki.

PS. Nie bierz tego jako "wycieczki osobistej", tylko ostatnio jakoś dziwnym trafem, multum ludzi wchodzi na forum natychmiast źądając pomocy, nie wysiliwszy się nawet na zapoznanie z zasadami tutaj panującymi

[ wiadomość edytowana przez: Szcurek dnia 2007-04-04 21:52:31 ]
  
 
szcurek to nasz straznik teksasu , ma 2 metry wzrostu , łysy , nosi złote łańcuchy i ma wejścia w mafii przemycającej koper i pietruszke przez ruską granice , wieć respect
on ma racje
  
 
Napisałem "przeczytaj najpierw", ponieważ odpowiedziałem na twój zdublowany post w dziale DUPERELKI,
ale widać nawet swoich postów nie czytasz
  
 
na złom musisz pojechać i zostawić ją tam . wróć autobusem , napewno będzie ciszej