Regeneracja przekładni kierowniczej - Wrocław

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przed wczoraj napisalem post poszukuje we Wrocławiu warsztatu co regeneruje przekladnie kierownicza - zostal usuniety. a taki idiotyczny post np jak jakie zarowki do xenonow takie cos odrazu powinno byc usuniete na ten temat to juz glupota jest pytac. i wiele innych bez sensownych postow. a ja potrzebuje zrobic przekladnie bo cieknie jak z kranu to zostal usuniety...tym bardziej ze jestem z calkiem innego miasta i szukam porady...
  
 
Bo temat regeneracji ma proste rozwiązanie - Pepe zapytaj (wysyłka to nie tragedia), no i wyszukiwarka....
  
 
Ale chodzi o to ze nie jestem z Wrocławia. to tak samo jak ty bys pojechal do jakiegos innego miasta bardzo odleglego i szukal dobrego mechanika ktory nie spieprzy ci roboty i zebys pozniej nie szukal innego ktory bedzie ci to poprawial i wogole...
  
 
Mirków po prawej stronie ,jak jedziesz na warszawe , dokładnego adresu nie zanam, ale za pierwszymi światłami zjedź w prawo ,w droge między willami i tym spytaj , regeneracja przekładni kierowniczych.


[ wiadomość edytowana przez: autoseba dnia 2007-04-20 12:48:26 ]
  
 
Nie nerwój się
Z mechanikami, to jak z kobietami.
Znajomy polecał mi jednego mechanika... na piedestale go stawiał obok Matki Teresy Jednak, jak popatrzyłem na robotę sierpem i młotem.... Tak naprawdę, to tylko serwisy stać na pogłębianie wiedzy swoich mechaników, którzy i tak nic z tego później nie kumają, bo polityka serwisu dąży raczej do wymiany wszystkiego co możliwe. Z braku czasu i dla max. kasy niewielka część mechaników inwestuje w wiedzę, narzędzia i sprzęt diagnostyczny. A ich rutyna niejeden samochód połozyła na trasie.
Jak ktoś ma firmę z x pojazdami i co tydzień posyła do "swojego" mechanika samochód na naprawę/przeglądy - jest w stanie wypowiedzieć się o umiejętnościach "złotej rączki".
Jak ma dobry dzień, to dobrze zrobi i według mojej opinii DOBRY MECHANIK to taki, co spier..li/niedorobi tylko co 6 samochód.

A adresy dobrych mechaników podobno są w poradach.
  
 
już wyjaśnione.
zmieniam temat posta na dot. przekładni kierowniczej.

Pozdrawiam

Robert


[ wiadomość edytowana przez: Res dnia 2007-04-20 12:53:41 ]
  
 
Frima regenerujaca przekladnie i pompy wspomagania we wrocławiu to firma AUTOMANIA w Mirkowie na
ul. Rzemieślnicza 15
strona: http://www.automania.com.pl/
Pozdrawiam