Radio Sony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chciałem się zapytać was czy ktoś ma lub miał jakiś problem z radiem. A chodzi mi o to czy powinno się mocno nagrzewać w tylnej części, gdzie jest podłączenie instalacji. Bo już boki radia są chłodne. Nie mam pojęcia i nie mogłem nigdzie uzyskać fachowej opini i porady. Nawet serwis Sony nie udzielił mi odpowiedzi. A w sklepie gdzie kupiłem poprostu zamienili mi na inny taki sam model. Gdyż sami też nie mają pojęcia co to może być. Jest to radio Sony CDX-GT414U. Mam starszy model też Sony jeszcze na kasety XR-1300R i w tym modelu bynajmniej takie coś nie występowało nie grzało się wcale. A nadal jest sprawne choć ma już 7 lat nie było nigdy naprawiane i spisuje się znakomicie. A zachciało mi się modelu z MP3 i portem USB. Nie jestem znawcą radiowym więc kieruję to pytanie do was może ktoś mi udzieli dobrej opini. Mam czas na oddanie radia do sklepu w terminie do 7 dni. Czyli do wtorku. Dziękuję za odpowiedz.
  
 
Ja mam radio sony MDX6500 ktore zamontowalem juz matce do auta i ono sie grzeje. Ale dziala juz 4 lata bezawaryjnie.
  
 
Ja miałem Sony na CD przez jakieś 9 m-cy na poczatku jak było w kupionym samochodzie. faktycznie grzało się jak żadne inne które miałem (mam) do tej pory, ale nic się z nim złego nie działo.
  
 
Dzięki za opinie. Właśnie dowiedziałem się od kolegi, że faktycznie te radia tak już mają i tylna część się mocno nagrzewa tj radiator. Nie ma znaczenia czy to radio Sony czy innej marki. Ale najgorsze jest to że w serwisie i w sklepie nie znają i nie umieją podać przyczyny dlaczego tak jest. To tylko jak radio gra samo, a co będzie jak CD ma odtwarzać przez parę godzin? W sklepie w takim przypadku jak ten nie ma problemu z zamianą na inney model, ale jak jeszcze nie jest podbita gwarancja. Dziękuję za opinię.