Spocik warszawski :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam dlugi weekend minol bezpoerotnie mzoie by sie jakos spotkac?? pogadac cieplo sie robi wiec miejsc mamy wiele co wy na to? nie proponuje terminu czekam na wasze propozycje


[ wiadomość edytowana przez: mifinka dnia 2008-11-30 23:11:37 ]
  
 
Jestem za
  
 
Cytat:
2007-05-09 11:13:10, Jabuszko pisze:
Witam dlugi weekend minol bezpoerotnie mzoie by sie jakos spotkac??


Tydzien przed zlotem ogólnopolskim będzie kolejny długi weekend, co prawda o połowę krótszy od poprzedniego ale zawsze
  
 
Dostosuje sie
  
 
No może jakieś kręgle albo coś w tym stylu
  
 
Ja też się dostosuję i mam nadzieję, że termin zlociku będzie akurat wtedy gdy Madziarka zawita u mnie w Wawce cobyśmy mogli oboje wpaść.
  
 
Jeśli w tę sobotę lub niedzielę to my odpadamy!
Chyba że pogoda się całkiem popsuje
Ew. może mifcia i carlo, bo oni będą w wawce
Czekam na szczegółki: tyermin, miejsce, godz, squad......
  
 
Ten weekend odpada, ale kolejne- czemu nie
  
 
A nam pasuje i ten i następny
  
 
No to może ja zaproponuje termin.
Tym co do tej powy się wypowiadali pasuje przyszły weekend więc co myślicie o

sobocie 19-ego maja.

Pora jak zwykle wieczorowa, proponuje 18:00.

Co do miejsca to jakieś piwne ,
juwenalia jeszcze trwać będą więc może będą chętni na przypomnienie sobie studenckich klimatów...
  
 
Cytat:
2007-05-11 13:18:46, -Szalony- pisze:
juwenalia jeszcze trwać będą więc może będą chętni na przypomnienie sobie studenckich klimatów...


Zara, zara, jakie przypomnienie... niektórzy tu jeszcze studiują (przynajmniej oficjalnie).
Termin jest OK, ciekawe jak reszta się zdeklaruje tylko potrzebna jest decyzja czy to ma być piwny zlot czy zlot Espero.
  
 
Ja chętnie przypomnę sobie studenckie czasy....
Więc jakby sprawa sie rypła - Spot browarkowy
  
 
ja to chętnie bym się pojawił na takim zlocie jak były za początków klubu espero...
- na wielkim odkrytym placu (np: parking M1)
- z dużą ilością samochodów
- i spędzony bez żadnego siedzenia w pubie tylko na oglądaniu furek, robieniu fotek i jeździe...
to były czasy...
a te przesiadywanie w pubach, z dala od samochodów moim zdaniem wprowadza kijowy klimat...
  
 
Cytat:
2007-05-12 00:35:39, ŁUKASZ_GAJER pisze:
ja to chętnie bym się pojawił na takim zlocie jak były za początków klubu espero... - na wielkim odkrytym placu (np: parking M1) - z dużą ilością samochodów - i spędzony bez żadnego siedzenia w pubie tylko na oglądaniu furek, robieniu fotek i jeździe... to były czasy... a te przesiadywanie w pubach, z dala od samochodów moim zdaniem wprowadza kijowy klimat...



też jestem za

Zrobi sie cieplej to mozna sie wybrać pod M1
  
 
O nareszcie ktos wymyslił cos innego do baru to mozna iść jak zimno a jak sie zrobi ciepło to trzeba kozystac i pod M1 z checią podjade jeszcze niegdy na takim nie byłem
  
 
Ja tez bym sie w koncu przejechal jezeli termin podpasuje.

Juz nie pamietam kiedy bylem ostatnio
  
 
ej moze wkońcu jakis termin bysmy ustalili bo jak narazie to tylko gadamy ze dobrze by było zeby był i sie powpisujemy kto by się stawił
moze za tydzień 19 lub 20 maja po M1 co wy na to
  
 
Cytat:
2007-05-12 00:35:39, ŁUKASZ_GAJER pisze:
ja to chętnie bym się pojawił na takim zlocie jak były za początków klubu espero... - na wielkim odkrytym placu (np: parking M1) - z dużą ilością samochodów - i spędzony bez żadnego siedzenia w pubie tylko na oglądaniu furek, robieniu fotek i jeździe... to były czasy... a te przesiadywanie w pubach, z dala od samochodów moim zdaniem wprowadza kijowy klimat...



Dokładnie. Spot bez samochodów to nie spot
 
 
Ej panowie i panie to trzeba odrazu tak i już
UWAGA!!!Termin zlotu 19.05.2007 Centrum M1 godz. 19:00
1.Paint


PS. Spot typowo złomerowy
  
 
Dlatego właśnie pytałem żeby się okreslić jaki to ma być rodzaj spotu, jak Esperakowy to jak najbardziej się piszę, inne pomysły to nie spoty tylko zwykłe spotkania browarowe Zatem dopisujemy się:

1. Paint
2. Madziarka & YelonkoskY