[Pony] Alufelgi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kto mi podpowie?
gdzie można dostać i jakie najlepiej zakupić felgi aluminiowe do Ponego bo mam z tym problem.
Czy da się założyć 14 lub większe i co trzeba przy tym zmodyfikować ?
  
 
Spokojnie mozna zalozyc nawet 15" przy szerokosci opony 195 Kupic nowe felgi niema problemu podajesz rozstaw szpilek 114,3x4 ET 38(chyba)jesli chodzi o uzywane felgi aluminiowe to moze byc problem (poprostu malo aut ma taki rozstaw)
  
 
ja mam u siebie 15' Enkei KYOTO z ET-38 z oponami 185/55 MATADOR Aquila i nie mam żadnych problemów (oponki godne polecenia) obawiałem się że będą ocierać bo mam obnizone zawieszenie ale nic takiego się nie dzieje Dopiero przy 5 osobach i pełnym bagażniku i na duzej nierówności czasmi go dobije ale zdarza się to bardzo żadko W "naszych samochodach" są fotki
  
 
Cytat:
2003-07-02 08:36:44, drakko1 pisze:
Spokojnie mozna zalozyc nawet 15" przy szerokosci opony 195 Kupic nowe felgi niema problemu podajesz rozstaw szpilek 114,3x4 ET 38(chyba)jesli chodzi o uzywane felgi aluminiowe to moze byc problem (poprostu malo aut ma taki rozstaw)



..mialem takie do sprzedania z oponkami za 600 zl ..i w dobrym stanie ..kumpel zalatwial dla mnie. ale zapomnial ze w Accentach 2000+ rozstaw jest 4x100
  
 
najlepiej wszystko sprawdzać samemu
  
 
DRAKKO moadrze pisze...... chociaz nie wie chiba o paru rzeczach.
tak sie akurat sklada ze mam 15 6.5 cala (rozstaw 4x100)
Dolozylem opony Dunlopa 01 Sport 195/50
Efekt spoko luz a jedno ale !!!!!!!!!!!
TRA, na razie o plastikowe nadkola z tylu.
Jak je zdejme to trzeba jeszcze troszke podklepac ranty nadkoli i bedzie luz
Ps. To normalne w Hyundaiach (za miekkie sprezyny).
  
 
paq co niektorzy pracuja/pracowali w serwisie hyundaia i tez cos wiedza na ten temat
  
 
FAKT
Sorry chcialem dobrze
Ale jesli kogos urazilem to PRZEPROSINY PUBLICZNE
  
 
Ja mam w tej chwili koreańskie opony bo takie dostałam w salonie....zamierzam zamienić na Klebery...czy to dobry pomysł?
  
 
odkopuje trupa bo mam pytanko dot ET. jakie powinno byc zeby kola nie chowaly sie tak bardzo w nadkola?