Bledy ASB ktorych nie ma na listach...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Problem mam chyba nietypowy, ale zaczne po kolei:
Mam liste bledow jakie wystepuja w automatycznej skrzyni biegow AR 25/35 w omegach - jak by ktos chcial to podaje link: (znajduja sie na koncu jednego z postow)
lista
Od pewnego czasu mam problem z dzialaniem mojej ASB co miedzy innymi sklonilo mnie do zakupu interfejsu KKL z multiplexerem. Dzisiaj za jego pomoca odczytalem kody bledow jakie sie u mnie pojawily. I opel tech2 wywalil ze sa to nastepujace: (w tej kolejnosci)

Found stored Errorcodes !
65 Does not exists
Unknown ErrorCode
62 Does not exists
Unknown ErrorCode
44 Does not exists
Unknown ErrorCode
56 Does not exists
Unknown ErrorCode

No i ok... 65 i 56 sam pewnie spowodowalem odlaczajac i czyszczac wtyczki na koncach kabli wchodzace w skrzynie, wiec nimi sie nie przejmuje... ale niestety bledow 62 i 44 nie ma na liscie opisanej w watku ktory podalem, ani na zadnej innej liscie jaka udalo mi sie znalezc w intenecie. Opel tech nie ma bazy danych do bledow ASB wiec dla niego wszytskie sa "unknown"...
CARSCANNERAMI: 4.0.7 i 4.1.1 oraz CAR SOFTEM 6.1.4 nie udalo mi sie skomunikowac z ASB.
Czy ktos moze sie orientuje skad mozna wziac objasnienia do tych bledow - ew. czym mozna odczytac kody juz z objasnieniami? Opel tech wyswietlil je we wlasnie tej postaci (dwucyfrowej) tak wiec "uniwersalnej, wielotysiecznej listy" z obd2 nie da sie dopasowac... Prosze, pomozcie, bo chce wiedziec co sie stalo ze skrzynia przed jej wymiana na manualna...
  
 
Sam sobie odpowiem:
Dzieki podpowiedzi Lapciucha na priv ktory mi wskazal odpowiednie miejsca w TISie juz wszystko jest odnalezione. Po prostu tamta lista kodow jest niepelna, a w TISie jest wszystko i z pieknym wyjasnieniem Jak by ktos byl ciekawy gdzie tego szukac to:
technical service information/bezpośrednie wyszukiwanie dokumentów/sprawdzenie układów systemowych/systemy napędowe/ ar 25/35 rocznik 94