Pukanie w okolicy przedniego koła - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Napewno da sie wybic! Zreszta w zestawie sa śruby! sworzen
(posłużyłem sie sklepem kolegi z forum)
Ja osobiscie nie wymieniałem ale napewno sie da
  
 
Tak dokładnie to najlepiej wykonać to na wiertarce stołowej, żeby nie "rozbić" otworów, gdyż potem może być problem z zapewnieniem odpowiedniego położenia sworznia. W konsekwencji może to doprowadzić do "rozjechania" geometrii koła!

Ja osobiście wymieniałem
  
 
Dlatego peweni wymienie cały wachacz. Tańszy czy droższy brac?
  
 
jesli kolega ma za dużo pieniedzy... to czemu nie a co do wahaczy to lepiej kup te nie najtańsze! Moi zdaniem jesli tuleje na wahaczach sa wporzaku ( nie pamietasz kiedy ostatnio wymieniałes) to nie ma sensu wymieniac tego wahacza! Podjec gdzies to mechaniora dla niego to chleb powszedni i taniej cie wyjdzie! Poco wymieniac cos co jeszcze jest dobre!


[ wiadomość edytowana przez: Daffy dnia 2007-07-23 21:13:35 ]
  
 
Cytat:
2007-07-23 21:05:59, Robeerto pisze:
Dlatego peweni wymienie cały wachacz. Tańszy czy droższy brac?



Jeśli wymiana całego wahacza, to ja bym brał Lemforder-a, ale to jest subiektywna ocena.
  
 
Tylko u Slawasa nie ma Lemforder-a a wolałbym to przez internet zrobić. Znacie jakieś inne sprawdzone sklepy internetowe?
  
 
mysle ze doszlo w finale do nabijania kolegi w koszty proponujac wymiane wachacza, nie wiem poco skoro mozna wymienic sama koncowke .nity to nie problem trzeba je roawiercic tylko umiejetnie a rozmiar otworow jest taki jak srednica srub wiec nie4 bedzie tu rozjechania czy zmiana geometrii.pozdrowienia decyzja nalezy do ciebie.