PILNE JAK UPCHAC GLOSNIKI W DRZWI

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WItam,
glosniki to blaupunkty gtc 662 (srednica montazowa 157zmm glebokosc 56mm) , samochod to hyundai scoupe,drzwi jak na zdjeciach(wydrukowalem wielkosc glosnikow). Kupilem pierscienie uniwersalne od powe na 18mm.Gdzie i jak mam upchac te glosniki ? czy bedzie potrzebny dystans ?( te dziury raczej maja mniej niz 5cm jak szybe opuszcze) Prosze o porade gdzie i jak . Czy moge instalowac je bardziej z tylu drzwi (tam gdzie kwadratowy otwor,ale czy dzwiek bedzie dobry bo na wysokosc oparcia fotela by sie znalazl) . Znalazlem na necie jak w hyundaiu pony zrobic [http://www.hfp.iap.pl/?id=26202&location=f&msg=1&lang_id=PL] ale tam dzwri mniejsze sa i raczej to nie podejdzie. Z gory dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam




  
 
Glosniki najlepiej jest montowac w dolnej czesci drzwi - ponizej polowy i nie na przeciw fotela! Jezeli nie chcesz ciac blachy to widze ze masz juz tam orginalne otwory..najbardziej podoba mi sie ten przy zawiasach ale tam juz chyba cos jest wiec ten drugi..a i przyjemnie jest glosnikom, kiedy od srodka maja duzo miejsca!

Pozdrawiam!
  
 
ja w drzwiach od pony wsadziłem głosniki 17cm pionniera. graja rewelacyjnie. wiec mysla ze do scopue te twoje tez powinny podejsc - ja nie montowałem zadnych dystansów. jakbys chciał to podesle ci fotki i ewentualna instrukcje jak ja to zrobiłem. pozdro