Opel Vectra radio i wyswietlacz

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ...mam znajomego co ma Vectre i ma w niej nie oryginalne radio . Nie dziala mu przez to wyswietlacz na srodku kokpoitu to spalanie i inne opcje wyswietla mu sie tylko nazwa stacji radiowej chyba ...podejrzewam ze ktos montujac inne niz nie oryginalne radio porozlaczal to ...jest mozliwosc korzystania z tego komputera przy nie oryginalnym radiu ?? slyszalem cos o jakis przejsciowkach kablowych do polaczenia radia z kompem ale niewiem jak to sie dokladnie nazywa i gdzie to dostac ....wie ktos cos wiecej na ten temat ??


dzieki
  
 
nie bardzo rozumiem - nic sie nie wyswietla czy wyswietla sie tylko nazwa stacji radiowej???
weż i napisz dokładniej
  
 
Myśle, że nie działa mu sterowanie z kierownicy jak ma i wyświetlacz radia, czyli stacje i numery utworów. Komputer powinnien chodzić normalnie. Trzeba kupić pod radio które ma przejscie z kostek opla na kostki które ma w radiu niestety w niektórych radiach jest to koszt 400 zł.
  
 
Dziala tylko na wyswietlaczu nazwa stacji radiowej a caly komputer jest odlaczony czyli odleglosc na paliwie, spalanie itd i dodatkowo sterowanie radiem w kierownicy nie dziala ale to wina wymiany radia ....a moje pytanie czy da sie jakos polaczyc to wszystko zeby dzialalo sorki za zamotke
  
 
spalanie kilometry i reszta pierduł wyświetla się wyżej niż stacje radiowe a jeżeli nie jest orginalne radio to w miejscy stacji jest data przynajmniej u mnie
  
 
a moze w "vaxhuall"ach dziala wszystko inaczej






tak mi sie pierwsze co na oczy zucilo
  
 
nie nie ja mam vaxhualla a sasiad normalnego Opla i wlasnie to jemu to nie dziala i chcialem mu pomoc ale widze ze chyba tu nie znajde odpowiedzi na moje pytanie
  
 
po 1 -vauxhall a nie vaxhuall
po 2- przejsciowki sa do kenwoodow grundigow i innych i to przewaznie z gornej polki modele-a jak kolega ma jakies inne radio to powinien mies tam tylko date i ewentualnie dane z kompa jesli ten so montowal miczego nie poknocil

liste tych modeli mozna znalezc w necie
  
 
A ja podejrzewam, że gość ma już przejściówkę (bo wyświetla mu stacje) ale za to nie ma MID-a tylko TID-a (mały wyswietlacz)i dlatego nie wyświetla mu danych o spalaniu .
Jeśli ma jednak MIDa to coś jes sknocone przy podłączaniu.
  
 
zubek wpadnij na spota wawy i po kłopocie
  
 
Cytat:
2007-08-15 01:03:31, NAZAR pisze:
zubek wpadnij na spota wawy i po kłopocie



na spota mogę zajrzeć ale to nie ja mam problem z radiem