Tuba basowa,do czego najlepiej podłączyć?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam do czego najlepiej podłączyć tubę basową?
  
 
To zależy jaka tuba ??
  
 
ja mam polaczone do filtra a potem do wzmacniacza tak najprosciej sam wzmacniacz nie daje efektu
  
 
Ja mam bezposrednio pod wzmacniacz i jest efekt.
  
 
a czy mozna podłączyć tube bezpośrednio do radia, ale w miejsce na wzmacniacz/subwoofer, tak aby hulały 4 kanały wewnątrz i tuba oddzielnie w bagażu?

jezeli tak, bo mam takie podejrzenia, to jak podlaczyc kable? Wyjscia w radio sa jak cince, a to tuby tylko jeden + i -. Wystarczy kabelek np od jednego kanalu? czy bede wowczas mogl sterowac gloscnoscia samej tuby z radia (bo normalnie niby jest mozliwosc) ?

z gory dzieki bo ja jeszcze laik

radyjko: sony cdx-gt300
  
 
Pod to wyjście trzeba podłączyć wzmacniacz lub słuchawki(bo na więcej nie starczy mocy) a tubę to ostatecznie można pod jeden z kanałów głośnikowych(zależy ile ma watt i ohm) ale efekty będą skromne choćby nie wiem jak drogie radio było
  
 
Pod tube potrzebny jest wzmacniacz. Sub potrzebuje duzo mocy, a samo radio za duzo jej nie ma.
  
 
Witam wszystkich...jestem tu nowy i takze mam podobny problem ;/ a mianowicie chodzi mi o podlaczenie 4 glosnikow podwzmacniacz + sub...i jak to zrobic?? ciagnac 2 oddzielne wzmacniacze czy kupic jeden np 5-cio kanalowy i nie martwic sie wtedy o nic...radio jakie posiadam to RIPSPEED DV-710 o mocy 4x45W: http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servlet/product_storeId_10001_catalogId_10151_productId_270431_langId_-1_CarSelectorCatalogId__CarSelectorGroupId__varient__categoryId_79855_crumb_31265-31371_parentcategoryrn_79855 -> to adres do danych tego radia...samochod jaki posiadam to Peugeot 306...seryjne glosniki ogolnie sa w nim dobre, ale chce czegos lepszego...prosze pomozcie...z gory dziekuje i pozdrawiam