MATA PODGRZEWANA NA FOTEL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś z was może zetknął się z matami podgrzewanymi na fotele które podłącza sie pod zapalniczkę
jestem ciekaw jak to sie sprawuje bo patrząc na cenę to raczej nie spodziewam sie rewelacji
a fajnie by był w zimowe ranki pogrzać troszkę swój tyłek
TAKI WYNALAZEK
  
 
Sorki za brutalność, ale jak chcesz mieć ciepłą dupcię to wstaw auto do garażu.
Takie wynalazki to tylko liczniki /koszty/ nabijają a Ty i tak mrozem po jajkach dostaniesz
  
 
garaż to trzeba najpierw mieć
niestety należę do grona "szczęśliwców" mieszkających w bloku i garaż to może kiedyś sobie zbuduje. a koszty no cóż - zdrowie moich jak to napisałeś jajek jest bezcenne - za wszystko inne zapłacę kartą...
  
 
Masz grzechotnika to lepiej zainwestuj w webasto i to na pilota.

Zimą rano przez okno "pik-pik". za 10 min przychodzisz do auta, szyby odmrożone, auto nagrzane, odpala od dotknięcia...

bajka
  
 
no tyle to pewnie nawet moja karta nie wytrzyma...
montarz + webasto + pilocik = pewnie majątek
  
 
Witajcie!

Kupiłem sobie takie coś w Praktikerze za chyba 20zł jeszcze za czasów Vectarynki 5 lat temu.

Rewelacja!

Mata nie ma regulacji mocy i po 3 minutach trzeba wyłączyć, bo można conieco sobie przypalić

Ale kupiłem drugą, połączyłem w szereg i teraz po minucie czuję przyjemne ciepło a po 20-25 minutach NIEprzyjemnie ciepło, ale jest to właśnie czas mojego dojazdu do pracy więc nie muszę ich wyłączać.

Maty spisywały się dobrze w Vectarynce to też je przeniosłem do Omy bo w mojej nie ma podgrzewanych foteli

Małżonce kupiłem też takie cudo w Jysku za 35zł (?), tyle że z 3-stopniową regulacją mocy. Też sobie chwali.

--
Pozdrawiam
Ryszard
  
 
o widzisz przekonałeś mnie jutro jade sobie kupić coś takiego...
  
 
a nie lepiej zwykłą cienką karimatę aluminiową ? tyle da ciepła co to, co na niej siedzi albo kalesony poprostu ? Panowie....
  
 
taaaaa jak to mawiał Balcerowicz - a na nogach mam reformy...
  
 
Ojciec nim nie miał dobrego grzania w autku, stwierdził że mu w nerki zimno, więc posłuszne dziecko sprawiło mu na urodziny mate grzewczą. Bylo to z 3 lata temu, ale chwali sobie ją do dzis.
Po 5 minutach musial wyłączać bo jajka się palily i dwa razy wymieniałem wtyczke do zapalniczki,ponieważ się poprostu stopiła.
Jako dodatkowe grzanie w zimne dni - świetna sprawa - tylko ten wygląd...
  
 
właśnie kupiłem mate u tego gościa i grzeje w tyłek że hej. odbiór osobisty w warszawie.
mata wykonana solidnie i jutro zrobię zdjęcia.
  
 
a tak to wyglada

i etykietka z opakowania

mocowanie gumek z tyłu fotela. to pod gumkami to osłona fotela przed butami mojej "Buczy"

a to wtyczka do zapalniczki i przełącznik regulacji.