Głośniki Golf IV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich. Mam pewien problem a chodzi dokładnie o głośniki w Golfie IV. Radio w samochodzie to blaupunkt Tokyo 110 podłączyłem je i wszystko pięknie grało przez ok 2 dni aż w końcu zaczęły dziać się dziwne rzeczy głośniki nagle zaczęły piszczeć i trzeszczeć dodam że muzyki słucham z USB. Gdy wychodziłem z samochodu i wracałem na następny dzień i włączałem radio przez ok 5 min znowu grały dobrze ale nagle znowu to samo trzeszczenie i piszczenie dodam że jak trzasnęło się drzwiami głośniki znowu grały dobrze ale tylko przez chwile bo znowu zaczęło dziać się te dziwne rzeczy. Teraz nie pomaga trzaskanie drzwiami i ciągle jest tak samo. Może ktoś miał taki sam problem i może mi jakoś pomóc nie znam się na elektronice jestem w tym temacie kompletnie zielony. Proszę o jakieś rady. Pozdrawiam forumowiczów.
  
 
Na początek sprawdziłbym połączenie kabli z głośnikami w drzwiach czy aby nie styka coś z karoserią. Czy instalacje robiłeś sam czy już była (sprawdzić kable czy gdzieś nie przetarte szczególnie w okolicy drzwi). Jak podłączone jest radio tzn. kabelki skręcone czy lutowana kostka ISO ?

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Tak są te kostki ISO były już zamontowane poprostu odłączyłem stare radio i podłączyłem nowe
  
 
Posprawdzaj wszystko tak jak napisałem. Sprawdź piny w kostce ISO czy aby wszystkie pasują, czy układ jest identyczny jak w starym radiu.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Właśnie to samo miałem doradzić,czyli aby dokładnie sprawdzić piny w kostce ISO,czy ich układ jest taki sam jak w Twoim poprzednim radiu,bo w tym może tkwić problem.