Лада 21013 1200S 83"-igiers

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poprostu КОПЕЙКА.
































[ wiadomość edytowana przez: igiers dnia 2007-10-22 13:26:40 ]
  
 
Uoo kurcze... naprawde robi wrażenie. Potężne wrażenie. Mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś obejrzec to cudeńko. Mógłbyś też wrzucic jakieś zdjęcia wnętrza?
  
 






  
 
poprostu odlot

fajna
  
 
Piękna a do tego raz ją prowadziłem

DEx
  
 
Prowadził, prowadził. i oczywicho wielkie dzięki że mnie dostarczył w kiepskim sdrowotnym stanie do Słomczyna.

Pozdrawiam.
igiers
  
 
super masz to auto!
Faktycznie określenie jej dwoma słowami "po prostu" jest zupełnie wystarczjące bo jest taka jaka powinna być
jak widziałem ją na żywo w tym roku na zlocie w Mrówkach to nie mogłem się jej naogladac !
pozdrówki
Paweł
  
 
Po prostu pięknota. Klasyk jak by nie patrzeć. Tylko zrób więcej zdjęć. Chciałbym kiedyś mieć kolekcję starych, komunistycznych aut - ale niestety to będzie nigdy niespełnione marzenie oczywiście z powodu niemania pieniędzy. To jest niestety hobby tylko dla ludzi bogatych.
Jedyne czego można by żałować w Twojej kopiejce, to że nie zachował się oryginalny kolor. Tzn. ja nie mam nic przeciwko malowaniu, jeżeli lakier trzeba odświeżyć, bo np. mój maluch też był malowany, tylko szkoda że ten dach jest biały. Osobiście by mi się bardziej podobała cała w jednolitym kolorze.
Ale i tak jest super. Pozdro.
  
 
Udało mi sie jeszcze dostac nowe lampy.

  
 
Filterek gotowy.





Pozdrawiam

igiers
  
 
Przymiarka. Pozostałe części koloru niebieskiego bedą tez chromowane. Mam nadzieje, że jeszcze przed zlotem w 2008r.
  
 
na allegro jest tylna lampa do "jedynki", zajrzyj
  
 
Własnie postanowiłem wyrwac sie troche do ludzi, kamer i reporterów. Podobno, taka frajde można spotkać na:

Teraz tydzień na przygotowanie KOPIEJKI.
  
 
O qrdeczka - takie chromowanie, to pewnie sporo kasy kosztuje... Ale ciekawie się toto prezentuje (choć osobiście wolałbym oryginał) .
  
 
Wymiana pompy paliwa, filterków, świec, przewodów,przewodu palowowego, oleju.



Pozdrawiam
igiers
  
 
Pare fotek z Modlina, filmik i relacja:
youngtimer relacja
Onet.pl FILMIK










Pozdrawiam
igiers
  
 
Nowe fotki z II CENTRALNEGO ZJAZDU POJAZDÓW KOMUNISTYCZNYCH 25-27.07.2008











  
 
Przygotowana na zlot.





Pozdrawiam
igiers
  
 
trzeba tu powiedziec ze ladzianka jest bardzo zadbana i prezenruje sie mega slicznie
moja tak wyglada z 50 metrow
  
 
Fota z XII zlotu LKP Boryszyn 2008