Лада 21013 1200S 83"-igiers - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-11-13 21:44:01, moch pisze:
Pozdrawiam



Dięki, było sie, widziało sie!?

Pozdrawiam
igiers
  
 
Było się, widziało

Ale ja nie klasykowym pojazdem byłem niestety tym razem. Bałem się, że się nie dotoczy. Robiłem tylko relację zdjęciową.

Gites Ładziankę masz.
  
 
Cytat:
2008-11-16 21:37:31, moch pisze:
Gites Ładziankę masz.



Dzięki wielkie!
  
 
Ja się dołączam-zajebiańska Ładna aż pogubiłem plomby jak mi micha opadła Jakbym chciał moją 2107 do takiego stanu doprowadzić, to pewnie większość banków by mnie znała nie wspominając o komornikach Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję wspaniałego auta
  
 
Nowy nabytek





Pozdrawiam
igiers

[ wiadomość edytowana przez: igiers dnia 2009-03-21 20:57:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: mwarchalowski dnia 2009-03-21 20:57:52 ]
  
 
konkretny bajer z epoki hehe w konkretnym stanie bedzie pasowal do zigulinki
  
 
Taki opis posiada:

Ładne stylowe radio "VIDEOTON" do ŻIGULI, ŁADA 2101, FIAT 124 i inne,

używane, w nie złym stanie, sprawne, odbiera na wszystkich zakresach, (bez przestrajania)

stan techniczny dobry,

trzy zakresowe, jedno głośnikowe, mono foniczne, podświetlane,

wymiary panela czołowego - 13 x 5 cm

zasilanie - 12V

Pozdrawiam

igiers

  
 
Pare foto:








  
 
to nią sie wybierasz na Lada zraz w Czechach??

Piękna ta żigulka.

pozdrawiam Marcin
  
 
Tak jest, ale jeszcze pare poprawek w układzie napedowym oraz regulacja silniczka wymiana paru elementów i moge smigac, a no i radyjko musze jakies wsadzić
  
 

Sprzedaję:

Lada 21013 1200s, 1983r. Tel 604646285
  
 
Łada nie została sprzedana w 2010 i raczej juz nie zostanie sprzedana w przyszłości.


mam pare gratów nowych na sezon 2011, więc bede musiał powymieniać.
w połowie kwietnia planowane bedzie pierwsze odpalanie KOPIEJKI i szykowanie przed sezonem!

Pozdrawiam
serdecznie
igiers
  
 
Trzymam kciuki i mam nadzieje ze bedzie mi dane obejrzec autko wlasnie w tym sezonie
  
 

Kilka fotek z sezonu 2011:





  
 
widzę że Ładna w TopKondiszjon
tak trzymaj i nie sprzedawaj pozdro
  
 
igiers, szacun, piękna sztuka, takie fotki ogląda się z przyjemnością, tylko dlaczego tak mało!!!???
Pozdrawiam.
  
 
  
 
Cytat:
2012-02-23 13:18:34, igiers pisze:




A o co chodzi? Одноклассники? Masz tam swoj profil? Bo fotka nie jest wyswietlana.
  
 


"Kopiejka" została odpalona pierwszy raz w 2012 25.03.
po podłączeniu AKUMULATORA i podpompowaniu paliwa, ssanie na 3/4, 4 krotne naciśniecie przyśpiesznika na full - 21013 odpaliła z 1 razem. oczy zrobiłem wielkie.
Ale jedno zrobiłem wymieniłem Płyn sprzęgła- tylko tyle miałem czasu.

Po przejażdżce okazało sie ze będę musiał sprawdzić tylne szczeki, zaciski, bębny - pojawiła sie wibracja przy hamowaniu.
Oraz popiskiwanie przy skręceniu w prawo w lewym przednim kole. Więc tez hamulce przednie do przejrzenia.
No i nareszcie po 3 latach trzeba wymienić olej i filtry.
Oraz zlikwidować dziurę, która powstaje po wciśnięciu pedału przyśpiesznika, a wiec gaźnik do zwalenia i regulacji
Pozdrawiam
igiers