[poszukuję] wyraźny schemat budowy Solexa C40 ADDHE...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...i pochodnych. mam jakis sciagniety z netu ale niestety nie nadaje sie do odczytu bo marna jakosc, moze ktos ma w pozadnej rozdzielczosci
  
 
ja powinnienem gdzies miec ale najwczesniej w czw bede mogl sprawdzic
  
 
jak nikt wczesniej nie wrzuci to bede wdzieczny za pomoc
  
 
a na www.barakuda.za.pl patrzyles?
  
 
Cytat:
2007-10-27 23:25:29, flapjck1 pisze:
a na www.barakuda.za.pl patrzyles?


dokładnie u Barakudy jest,a jak nie to napisz do niego-pewno ma
ja też sprawdze w pon.
  
 
u barakudy jedynie schematow solexa brakuje, ale napisze do niego
  
 
Ja mam >taki< schemat. Nie jest to gigantyczna rozdzielczość, ale coś tam widać
  
 
nie jest zle a nie masz drugiej strony do niego?
  
 
niestety nic więcej nie mam
  
 
frizer w twoich gaznikach brakuje elementu nr 4 na schemacie schwepsa
  
 
Panowie

Wykopki. Pytanie z obytych z tematem:

Zamierzam w swoich solexach zmienić trabeczki na krótkie. Moje są wtykane na zatrzask w gardziel. Czy mogę bez stresu zakładać przykręcane (sama górna część) czy trzeba wsadzić w gardziel dodatkową zwężkę nad rozpylacz?

  
 
Jak je wyjmiesz to będzie dużo większa średnica, 48mm chyba. Więc 40 napewno nie. W wersjach bez trąbek były takie wkładki redukujące średnicę do 40mm, gdzieś chyba mam nawet takie. U yapka dorabiałem redukcje na 45mm, ale on miał też większe zwężki 36mm zdaje się.
  
 
Faktycznie otwór jest 48mm. Ja mam zwężkę 32 - ale będę ją tuningował do 34. Nie chcesz Paweł ożenić tych wkładek? Mogę w zamian oddać trąbki 45mm/gotówkę...
  
 
Jak je znajdę to mógłbym zamienić. W piatek będę w Krakowie to poszukam, najlepiej jak byś zadzownił mi przypomnieć bo po jeździe z Hamburga mogę być nieco nieprzytomny W niedziele jestem w Warszawie na Nitach jak znajdziesz kogoś z Lublina co też jedzie to w poniedziałek mógłbyś je mieć.
  
 
Spoko. Odezwę się.