Blokuje hamulec - lewe przednie koło

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam problem.. Blokuje mi hamulec w lewym przednim kole.
Po kilkukrotnym hamowaniu hamulec sie zaciska i oczywiście grzeje sie. Przy bardzo gwałtownym hamowaniu odrazu zaciska. Inne koła są ok. W podrózy przy sporadycznym hamowaniu jest ok, jednak gdy hamulca używam często (Wawa i częste świałta) to już sie grzeje i blokuje koło, nie ma opcji dalszej jazdy.
Nadmieniam, iz wymieniłem klocki na nowe na przodzie oraz wyczyściłem cały zacisk i wymieniłem w nim tłoczek i gumki na nowe. Przeczysciłem także cały układ hamulcowy, tłocząc przez niego nowy płyn hamulcowy.
Jedynym rozwiazaniem które stosuje, aby kontynuować jazdę jest upuszczenie płynu hamulcowego przez odpowietrznik, to pomaga i hamulec jest odblokowany (czyli tłoczek wraca). W układzie musi zatem wytwarzać się wysokie ciśnienie, które w żaden inny sposób nie może być obniżone.
Czyzby to była pompa?? Co jest przyczyną blokowania właśnie tego jednego koła?? Proszę o radę i pomoc, z góry dzięki.
  
 
wezek elastyczny idacy do tloczka moze byc sparcialy od srodka.. mi blokowalo tylko jedno kolo...
cena 48zl u slawasa
  
 
na 100 % wężyk elastyczny ,sprawdz mocowanie wężyka.. taka metalowa obejma przykręcona do amora ,koroduje i zaciska przewód ,czasami wystarczy rozgiąć
  
 
umnie było tak delikatnie mnie sciogało w prawo przy hamowaniu, jak czesciej hamowałem wtedy sie zaciskał. okazało sie ze przy mc personie jest taka blaszka co trzyma przewod elastyczny ona zardzewiałi od śrotka i zacisneła przewód. sprawdz niby nic a moze
  
 
Dzięki za info.
Sprawdzę, wymienię i zobaczymy..