Zamiennik rozrusznika do 132 ..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Z czego pasuje rozrusznik do silnika fiata 132 1.6 DOHC na skrzyni 5 biegowej ??Tak patrzyłem i nie mogę się doszukać..jakieś tipo , tempra czy może z ritmo .Z góry dzieki za odpowiedz
  
 
ja do 2.0 zalozylem z cromy po malej modyfikacji. jesli 1,6 ma taka sama skrzynie i kolo zamachowe to pewnie tam tez podejdzie.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
Raz

Dwa
  
 
Pasuje od cromy po rozwierceniu dolnego otworu - sam mam taki w 1.6 DOHC.
  
 
Dzięki panowie za Info ..:] Pozdro 600 i 1/54
  
 
Wykopki

Muszę zrobić porządki z rozruchałką u siebie. Pacjent to najstarsze magnetti numer 4294494. Status quo:
1. wirnik - jest OK
2. Szczotkotrzymacz - OK
3. Szczotki się da kupić
4. Tulejki - da się kupić
5. Bendix - OK
5. Stojan - no i tu jest kicha - co by dużo nie gadać - uzwojenie jest OK ale izolacja popękana i ma przebicia. Do tego w środku masa tłustego kurzu bo uszczelnienia nie robiły.

Co z tym tematem zrobić? Dać na przewijanie? A może pasuje tylna część z jakiegoś innego fiata? Głowiczkę z mechanizmem mam. Może stojan i wałek z FSO z fiatowym bendixem da się ożenić? Ogólnie kupienie nowego nie wchodzi w grę - za rozsądną kasę można nabyć co najwyżej podróbkę duceliera z najodleglejszych chińskich prowincji składane przez małpy kapucynki.



  
 
Jeśli nikt w tym temacie nie wspomoże Cię informacją o podmiance stojana z innego rozrusznika to oddaj go do ponownego nawinięcia. Nie jednokrotnie takie nawinięcie powoduje,że stojan będzie lepiej wykonany niż oryginał
  
 
Jest w LBN firma, która podejmuje się ogarnąć ten pierdolnik. Będzie jak nówka.
  
 
Jak chcesz mi został rozrusznik po dohcu pod dużą skrzynie 5tkę. Do rovera mi nie podejdzie a tylko miejsce zajmuje.
  
 
ile pesos? kiedy odebrać i gdzie?