[127] mój fiacik

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pewnie jak niektórzy już wiedzą że jedna siódemka zmieniła właściciela, myślę że źle jej u mnie nie będzie Przejechałem już ponad 500km i awaryjność jest masakryczna hehe, jedna poduszka była odwrotnie przykręcona dolna jest do wymiany, już mam nową, duże problemy były z ssaniem ale poradziłem sobie. Zamontowałem jakieś radyjko. umyłem autko to porobiłem zdjęcia by sie pochwalić, na zimę wlatują jakieś stalówki, puki co jeszcze nie mam opon. Z planów jak narazie takich bliższych to wywalić szelki, wypolerować tłok z drążka albo założyć kulkę czarna taką jak mam w rajdówce, jakiś obrotek wsadzić. Kolejne ale to już na przyszły rok to poprawic przednie zawieszenie, strasznie podbija autkiem na dziurach, zawieszeniu ma wybierać a nie skakać hehe, może lekko wzmocnić silniczek albo dorwać góre od 70HP, a jak już to sie zrobi to pora będzie na lakierek, znikna wtedy boczne listwy, i wpadnie najprawdopodobniej biała perła, może lekko poszerzyć bo sie te fele zabardzo nie mieszczą a prezetnuje sie na nich ładnie to szkoda by było. Jest jeszcze jedna opcja, zrobić z tego autka klasyczną rajdóweczke...ale narazie od tego mam maluszka puki żyje to autko będzie po to by ludzie je podziwiali...a już to robią, oczywiście Ci którzy sie znają na troszke starszych autkach









a taki mam ładny widoczek z okna...szkoda tylko że nie ma dla nich garażu

  
 
sliczna jest
zdarzylem jeszcze w wakacje zobaczyc ją na zywo
  
 
Super jest Twoja 7! Plany masz bogate, trzymam kciuki za ich realizacje. Poza tym.. jako poznaniak - wystartujesz nią w przyszłym roku na youngtimer party na waszym torze? Będę miał wtedy konkurenta

P.S. nie masz moze zderzaków na zbyciu?
  
 
Tylko nie rajdówke, juz lepiej zrób ją na wyścigi, i tak jak MCQ pisze - imprez masz do wyboru do koloru
  
 
Wizualnie nic by nie zmienial(Buczek zrobil kawal dobrej roboty) Popracuj nad mechanika...a silnika 70hp nie polecam
  
 
...a ten srodek od mk2 to totalna kila--tam cos wymysl
  
 
dlaczego nie na rajdowke? ciekawa alternatywa dla fiata CC i SC, silniki i masy pojazdow praktycznie takie same, rajdowych 7 mało a to podobno zwinne autko. jak jest z czesciami takimi typowymi do tych autek?
  
 
Cytat:
2007-11-21 23:11:10, Radass pisze:
dlaczego nie na rajdowke? 7 mało



......sam sobie odpowiedziales na to pytanie.Daj sobie spokoj z rajdowkami przeciez ta kasta ma juz 30 lat meczysz ja jeszcze na betonowym zawieszeniu,wyjedz sobie na kjs- i zajedz ja na smierc.. Radass debilna wypowiedz poprostu szkoda auta...a co to za moc? to auto z tym silnikiem nie jedzie.Tryczek dbaj o autko,wymieniaj klamoty i jezdzij
  
 
Jestem podobnego zdania jak mufaz, takich autek coraz mniej trzeba ratować i sie nimi cieszyć.
  
 
na rajdówkę to się nadaje ale ile pracy trzeba włożyć w tą bude to szkoda mówić znawcy tematu wiedzą jaka siodemeczka jest delikatna.
bez porządnego ospawania i klatki to naprawde buda się w try miga rozlatuje.
u mnie we wrocku dziłaąło 7rally więc wiem ile oni czasu spędzili aby to się odpychało i nie rozkładało.
co do poduszek to będą lecieć jedna za drugą nawet nowe oryginały nie dają długo rady, to następny newralgiczny punkt zawieszenia jeżeli będziesz chciał mogę z kumplem pogadac odnośnie troszeczke innym poduszek bardzo wytrzymałych i nie morderców dla silnika, robił im takie na zamówienie i nie drogo
A moje zdanie jest takie co by tylko była ona ładnym samochodem dla lansu
  
 
Mało 7 ,a fiacików 125, 126 to pewnie miliony lataja i pewnie dlatego połączyli klasy 1i 2 w nowym regulaminie kjs na 2007r!!
Odpowiedź dziwna typu
-dawno nic tu nie latało
- pewnie samoloty wycofali z lini produkcyjnej


[ wiadomość edytowana przez: LUKASSmajkel dnia 2007-11-22 00:48:22 ]
  
 
dlaczego od razu debilna mufaz? ja tylko probuje sie czegos dowiedziec i pisze to co mi w bani zaswitało, skoro chlopaki z 7 rally jakos jezdzili to jednak mozna rajdowke z tego zrobic auto wazy tyle samo co sejko i CC, takie same silniki, wiec odpycha sie raczej tak samo jak tamte moim zdaniem. Iso-lator: jeden cieszy sie jak mu sie fura swieci, drugi jak leci bokiem, a ratowac tak czy siak trza
  
 
ta ale cc/sc wytrzyma w miare wyrypy na naszych kajtkach [no tam troche kasta sie gnie nie powiem ze nie] a siodemka to po paru miechach sie wrecz powygina. poza tym z tego co ja rozumiem to Tryczek kupil 7 jako dupowoz a jedna rzecz jeszcze klamotow rajdowych do cc/sc masz od zaj.... i spowrotem a sory ale nawet 7 1.3 to nie bardzo ma czego szukac w klasie bo ja seje 1.2 czy swifty zjedza na sniadanie
pozdro

Co do samego autka to bardzo fajne, troszkę porobisz i będzie git a recepta na mocniejsze poduszki pod silnik, takie właściwie nieurywki to poduszka + klej do szyb




[ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2007-11-22 01:01:38 ]
  
 
Dbaj o fure...bo jak nie to

Co do upalania seveną w kaj'otach...fest poroniony pomysł
Bardziej humanitarne było by zepchniecie tego auta ze skarpy,niz upalanie
Radass
Widziałes kiedys jak sa mocowane przednie wachacze w tym aucie,jaka jest blacha i wzmocneinia...To jest auto do lansu,a nie do katowania.
Bo w ciagu paru startów wyrwiesz wszytko i pogniesz
Po drugie wszytkie "szport cześci" trzeba samemu dłubac....Nowe tylko i wyłacznie z zachodu,z cenach zaporowych,a w obiegu wtórnym to sobie mozesz "znaczek 127" kupic,i nic wiecej..
Tak ze porównywanie tego do SC,albo CC to pycha pomysł...
Cytat:
Mało 7 ,a fiacików 125, 126 to pewnie miliony lataja


Bardzo smieszne stwierdzenie...Zobacz ile np: w twoim miescie jezdzi malców,poldolotów a ile 7???Gwarantuje ze z 7 zmiescisz sie na palcach jednej reki
  
 
Taki to już model auta,ale nie powiem,mają coś w sobie a ten egzemplarz praży.
  
 
a ja bym go zrobil na rajdowke, ale tylko stylizacja takie spatrzenie mam
  
 
oj spokojnie, bo widzę że troszke tutaj sie gorąco zrobiło, o autko napewno będę dobrze dbać tak troszke sie dziwie bo jeżeli przy tym zawieszeniu sie nic nie oderwało to trzemu by nie miało wytrzymać kjs, w poznaniu wiekszość tak jest po asfalcie ale do rajdówki to jeszcze daleko bo w końcu mam rajdówke. A że z 7 bym zrobił to właśnie po to by nie być takim szarym cc czy sc jakich pełno. A ze by mnie pozamiatali?? czy sie tylko moc liczy, wiem po maluchy że da sie objechać wszystko, nie ma autka którego sie nie da objechać troszke umiejętnośći i odpowiednia próba i jazda

Narazie autko musi przetrwać zime w miare bez awaryjnie, a potem jak sie zrobi cieplusio zacznie sie myśleć co dalej. Silnik prędzej czy puźniej zostanie wzmocniony bo tak mi sie za wolno to rozpędza. Trzeba troszke porobic dupereli i ucywilizować przednie zawieszenie bo takie to lekko niebezpieczne jest za duże wyrypy są w poznaniu. OWZ ma racje ze autko kupiłem jako dupowuz i nigdy sie z tym nie kryłem. a lansować sie to tak nie do końca mój styl, choć lubie ta zazdrość w przechodniach i wyprzedzanych BMW, choc by dziś

wiec prosze mi tutaj spokojnie a z czasem będzie wiadomo co sie z autkiem będzie działo, obiecuje że nic złego mu nie zrobie bo nie po to je kupiłem
  
 
gratulacje heh 7 powrociła do pozniania
  
 
To ja dam jeszcze jedno zdjęcie


Oglądałem, macałem, jechałem na prawym fotelu. Siódema jest godna.
  
 
to jeszcze troche i powstanie 127WLKP club