Wzor tablicy rejestracyjnej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprawa jest taka ze ukradli mi jedna tablice i potrzebuje na jakis zcas zrobic sobie wersje zastepcza wiem ze kiedys ktos mial szablon na takie małe, moze i na taka normalnych rozmiarow ktos ma ????
  
 
zamow sobie na allegro
  
 
jak bym chcial placic to bym sobie nowa wyrobil
  
 
idz z ta ktora Ci zostala na kolorowe ksero i zalaminuj Albo idz do agencji reklamowej - zrobia Ci na odblaskowej folii, z flaga lub gwiazdkami jak byc powinno
  
 
nie chce placic wiec ksero odpada koso
  
 
wyjdzie ksero ??? wkoncxu tablica nie jest plaska, po za tym jest dosc mocno zamontowana
  
 
kawał tektury albo lepiej plastiku, kupujesz duze literki do najlepjania i naklejsza, znaczni PL UE znajdzie na allegro za 4,50zł czy jakos tak i juz masz blache gotową
  
 
Znajdź sobie rozporządzenie ministra transportu z '99 roku pod tytułem "w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów"
i tam masz wszystko zwymiarowane - litery, pola, obrazki.
  
 
Cytat:
2007-12-10 21:27:54, Koniu pisze:
nie chce placic wiec ksero odpada koso




zaplaci mandata za niemanie i wyjdzie drozej Ksero wyjdzie, nie raz widzialem, z daleka sie w oczy nie rzuca
  
 
Jest jeszcze rozwiązanie konserwatywne i tańsze od xero...
"(...)Kolorowe kredki, w pudełeczku noszę
Kolorowe kredki(...)"
  
 
wydrukuj sobie normalnie na kartce i wsadź za szybę no i jeźdź z papierem że Tobie ukradli tablicę i tyle
  
 
Bimber, jezeli bedziesz jezdzil z naklejka tablicy to orginal musisz miec ze soba. Wiec nie ma opcji musisz isc do WK i zrobic orginal.
  
 
wiesz ale jak bede mial naklejke to sie mniej bedzie rzucac w oczy ze nie mam tablicy bo narazie kazdy policjant ktory mnie widzi to mnie zatrzymuje z pytaniem gdzie mam tablice
  
 
Cytat:
2007-12-11 10:27:00, bimber1 pisze:
wiesz ale jak bede mial naklejke to sie mniej bedzie rzucac w oczy ze nie mam tablicy bo narazie kazdy policjant ktory mnie widzi to mnie zatrzymuje z pytaniem gdzie mam tablice


nie rób wsi i zamów drugą,powiedz że starą zniszczyłes ...
  
 
ale to kosztuje, po za tym zglosilem kradziez na policji.....
  
 
o ile dobrze pamietam jedna tablica ze znaczkiem kosztuje w granicach 20 - 30 zlotych. Jest sens kombinowac?? jak Cie upierdliwy palkarz zlapie i zacznie sie do wszystkiego przypierdalac to bedziesz zalowal ze nie zrobiles tego. Jeszcze Ci dupek wystawi w chuj mandatow za inne rzeczy!
 
 
tak mało ???? na policji gosc mi powiedzial ze bede musial sobie nowe blachy wyrobic, obie, czy dowod tez, tak jak bym rejestrowal auto....
  
 
dokładnie będziesz musiał zmienić numery rejestracyjne bo np Twoja tablica mogła zostać użyta w przestępstwie itp.
  
 
tez tak mialem jak mi zaje..li tablice jeszcze z Tarpana Honkera. n apolicji spisali ze ukradli, po roku chyba przyszlo pismo ze umarzaja bo sie nie znalazla a w WK placilem standardowo za wyrobienie nowych puls dowod 120 czy 150pln
taka smutna rzeczywistosc.....
  
 
prosze wzor ale tylko kwadratowej bo taka dorabialem sobie do malucha znaczy kolega mi dorobil i bylo git







[ wiadomość edytowana przez: JumperCaravanier dnia 2007-12-11 17:10:13 ]