Malowanie Alufelg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Takie pytanie ogolne - ile moze kosztowac piaskowanie i lakierowanie alufelg ? (proszkowe) z podkładem.

ceny najlepiej z wawy

a druga sprawa - czy jest jakis lakier który pozwoli uzyskać efekt chromu/polerowania ?

jak wygląda sprawa polerowania alufelg ? - czy poleruje sie felgi po piaskowaniu, czy jak ?

  
 
Hmm polerowanie alufelgi po piaskowaniu to chyba sredni pomysl (bardzo dlugotrwaly, przynajmniej w moim przypadku felga ma dosc spore "wglebienia"). Ale jak masz felge w dobrym stanie to chyba lepiej sciagnac lakier scansolem i myjka "druciakiem" badz szmatka. Jak felga nie jest bardzo zniszczona to czasem nawet wystarczy ja przepolerowac wloknina na flexa a potem filcem i efekt juz jest calkiem przyzwoity. Najlepsze efekty daja oczywiscie polerowania roznymi papierami a dopiero na koncu filcem.
  
 
piasek i proszek u mnie 50 zl od felgi
  
 
w poznaniu to samo piasek + proszek 50 zł od sztuki
  
 
Cytat:
2007-12-11 23:18:56, owz pisze:
w poznaniu to samo piasek + proszek 50 zł od sztuki



gdzie dokładnie?
  
 
na plewiskach

KLIK

tyle przynajmniej wiosną płaciłem
  
 
Cytat:
na plewiskach

KLIK

tyle przynajmniej wiosną płaciłem




Bardzo niepolecam tej firmy ja płaciłem, 10zł za piasek i 35 za proszek na biało. i za te cene to efekt jest tragiczny. Moze proszkować umieją ale piaskować wybitnie sie im niechce.
  
 
ja nie narzekam moje alpinki wyszły bardzo ładnie
  
 
ty nie masz alpinek



u mnie piach+proch na biało 45

[ wiadomość edytowana przez: maciuhh dnia 2007-12-12 15:20:02 ]
  
 
o bosz alpinki, alpina look co za różnica, wiadomo o jakie koła chodzi
  
 
o ma gasz, sie tak nie bulwersuj, bo ci zwieracze mimowolnie zamigotają
  
 
U nas niedaleko jest zaklad który regeneruje felgi. 100 zł piaskowanie kompletu i 100 malowanie proszkowe, czyli 200 za wszystko(wypełniaja również ubytki,rysy itp). Nie wiem czy maja kolor "chrom", ale maja rózne kolory wiec całkiem możliwe. MAlują felgi dla Maciejewskiego z Eko-Pak'u. Widziałem jak wygladają felgi po ich malowaniu i muszę przyznać że przyzwoicie to wygladało
  
 
Cytat:
2007-12-12 16:35:16, maciuhh pisze:
o ma gasz, sie tak nie bulwersuj, bo ci zwieracze mimowolnie zamigotają



od moich zwieraczy to wra i sie nie bulwersuje wcale moje poślady są lużne