Kupno Prawa Jazdy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak to jest? Gdzie i za ile mozna kupic?
  
 
na ciomgnik?? .....ojce kazali pole załorać a ty nie wiesz jak?
  
 
IFC! Czy ty jesteś z wywiadu czy jednym z tych "bardzo inteligentych" co to potrafią zdawać nawet teorię 15 razy? Rzeczywiście prawo jazdy to strasznie trudna sprawa...
  
 
Widziałem kiedyś takie kupne prawko. Na pierwszej stronie był w kółku napis PLLG zamiast PL. Miało tę zaletę, że na wszystkie kategorie od razu
  
 
A na śmigłowca też dajom?
  
 
Tia i jeszcze na helikopter dajom
  
 
Cytat:
2004-01-03 12:12:58, WilK pisze:
A na śmigłowca też dajom?




Nie pamiętam Wiem na pewno, że są wbite kategorie na taczkę, wannolot i UFO. Ja myslę, że jeśli jest na UFO, to upoważnia na śmigłowce, a nawet na helikoptery.
  
 
przyszykuj 5zeta i pojedz po rotunde do podziemi tam kiedys na ufo sprzedawali czy na tramwaj i stramienice mozesz sobie wtedy zalozyc

a powaznie

NIE KUPUJ PRAWKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Mam takie jedno PLLG i z chetnie odsprzedam nawet jeszcze nie wypelnione. A z tego co pamietam kupilem je na starowce w WAWIE. Zobacz moze jesze sa
  
 
Mam nadzieję, że autor tego pytanie żartował!
Jeżdżąc codziennie po mieście dośc często zdarza mi się widzieć kierowców, którzy chyba kupili prawo jazdy! Ostatni taki zakończył swoją karierę na drzewie bo nie wiedział, że na skrzyżowaniu się nie wyprzedza Dobrze chociaż że nie zabrał nikogo niewinnego ze soba na to drzewo

Zamiast prawka kucie sobie dyplom studiów albo podobny papierek - zawsze to bezpieczniejsze dla innych a satysfakcja i tak jest
  
 
Cytat:
2004-02-02 00:44:27, Stomatolog pisze:
Jeżdżąc codziennie po mieście dośc często zdarza mi się widzieć kierowców, którzy chyba kupili prawo jazdy!



W dodatku wiekszosc ma tylko na sucha nawierzchnie (moze promocja byla)

pozdr.
  
 
  
 
wiec spieszcie sie wszyscy co chcecie kupic bo drozeja o 100% ------> moze zaczniemy sprzedawac, a i suche nawierzchnie sie zbizaja wiec moze popyt wzrośnie

Sprzedam PRAWO JAZDY na nawierzcnie oblodzone

a kupiej na szutrowe