Szyba czo³owa Omega B - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Cytat:
2008-02-26 12:18:24, fatboy82 pisze:
jak widac lepiej miec A, tansze szyby

Id±c tym tropem, najlepiej mieæ hulajnogê
 
 
albo fajne buty
  
 
To zalezy. Marios ma szyby po 100 do tego droga do niego 100 plus montaz 150 wychodzi 350 wiec stowka w kieszeni w porównaniu z nówk±. Tylko trudno tak naprawdê czas wyceniæ....dojazdu , powrotu i pospiechu w zmianie szyby..
No i nie wiem jakiej jako¶ci sa nówki u tego go¶cia bo siê na tym nie znam.
  
 
Cytat:
2008-02-26 12:19:42, Immo pisze:
Id±c tym tropem, najlepiej mieæ hulajnogê



jest jeszcze kilka innych argumentow za A, ten jest kolejny
  
 
Cytat:
2008-02-26 14:54:40, zupper pisze:
To zalezy. Marios ma szyby po 100 do tego droga do niego 100 plus montaz 150 wychodzi 350 wiec stowka w kieszeni w porównaniu z nówk±. Tylko trudno tak naprawdê czas wyceniæ....dojazdu , powrotu i pospiechu w zmianie szyby.. No i nie wiem jakiej jako¶ci sa nówki u tego go¶cia bo siê na tym nie znam.



Jak dobrze pamietam, to gosc kupuje Piklington (czy jak to sie pisze), wiec chyba dobra firma.
W moim przypadku, to szyby sa bardziej zielone niz oryginaly (przyjemniejszy ten kolorek), a pas przeciwsloneczny jest grubszy.
Roznica stowki, a tak masz nowke bez rysek
  
 
Jutro jestem umówiony z go¶ciem na oglêdziny. dziêki za namiar.
Pozdrawiam - zupper
  
 
Witam,

mnie ostatnio tez pêk³a. Dwie rysy id± od spodu. Za wymianê za¶piewali 450 z³. Kole¶ powiedzia³, ¿e to nie od mrozów tylko gdzie¶ musia³a rdza podej¶æ... Po 10 latach...
  
 
Mo¿e nie na temat, ale czym siê ró¿ni± normalne szyby od tych co montowali w omegach 3.2 i niektorych innych oplach, ta z odcieniem niebieskim? Montuj± te¿ takie szyby w renault.
  
 
Przyjacieli. Myslisz ze 3.2 to jakis wynalazlek gdzie szyby sa inne niz w innych autach. Ja w starej swojej B z 94 roku mia³em lepsza szybe ,,fotochrom,, niz w tej co mam teraz i wiekszosc osob. Poprostu lepsza szyba = dop³ata. Kazdy moze miec za dop³ata. Jak wiekszosc opcji w aucie.
  
 
U mnie pêk³a z prawej strony poprostu rudy siê tak zadomowi³ ¿e ma³o mu by³o podszybia to wygryz³ na s³upku.
  
 
Cytat:
2009-01-25 11:00:54, homer171 pisze:
Przyjacieli. Myslisz ze 3.2 to jakis wynalazlek gdzie szyby sa inne niz w innych autach. Ja w starej swojej B z 94 roku mia³em lepsza szybe ,,fotochrom,, niz w tej co mam teraz i wiekszosc osob. Poprostu lepsza szyba = dop³ata. Kazdy moze miec za dop³ata. Jak wiekszosc opcji w aucie.


Ok ok , ale dalej nie wiem czym siê ró¿ni po za tym odcieniem.
  
 
Cytat:
2009-02-17 08:15:35, zYx pisze:
Ok ok , ale dalej nie wiem czym siê ró¿ni po za tym odcieniem.




to jest szyba atermiczna - odbija znacznie wiêksz± czê¶æ ¶wiat³a ni¿ standardowa, dziêki czemu latem wnêtrze siê tak bardzo nie nagrzewa i oczywi¶cie klima dziêki temu lepiej dzia³a itd. itp.
  
 
Cytat:
2009-02-17 08:38:39, Behi pisze:
to jest szyba atermiczna - odbija znacznie wiêksz± czê¶æ ¶wiat³a ni¿ standardowa, dziêki czemu latem wnêtrze siê tak bardzo nie nagrzewa i oczywi¶cie klima dziêki temu lepiej dzia³a itd. itp.



czyli moge sie czuc lepszy? o takie wyja¶nienie mi chodzi³o.

dziêki.


ps. teraz jak sobie przypomnia³em, to w pracy mamy dwa reanault traffic i jeden jestz klima i wlasnie ma taka szybe, drugi nie ma klimy i ma normalna szyba.

[ wiadomo¶æ edytowana przez: zYx dnia 2009-02-17 23:03:03 ]