Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 81

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco


Trochę fejmu nikomu nie zaszkodzi. Żeby tak jeszcze nową Ładę kopsnęli w ramach "współpracy". Dobrze pomarzyć.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
nom wlasnie znowu dziala forum bo dawno tu nie bylem
  
 
Witam panowie. Z okzaji ze niedlugo swieta zycze wam wszystkiego najlepszego, zdrowia,szczescia,sily do pielegnacji Lada wszelkiego rodzaju i szczesliwego nowego roku z naszym nowym kalendarzem LKP pozdrawiam. Lasia !!!
  
 
no właśnie
zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt oraz szampańskiej zabawy Sylwestrowej

mniej kwasu i więcej uśmiechu na twarzach
  
 
Chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów jadłem "normalnie", nie przejadając się.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
  
 
ja tak jem od jakiegoś czasu i dietę zmieniłem i 10 kilo spadło
wyglądam równie źle ale lepiej sie czuję
  
 
Witam . Wiec ta poprostu Życze Szczesliwego ŁADOWEGO ROKU 2017 ( moze byc tez 2107 ) !!!! pozdrawiam hehe
  
 
Pamiętam, że na forum jest ktoś z Radomska. Pytanie. Znalazłem przez przypadek firmę link która zajmuje się autohandlem. Na ich stronie jest zakładka muzeum i według informacji z innej strony są tam hale wystawiennicze. Orientuje się ktoś czy można tam pojechać i sobie pooglądać te stare samochody?
  
 
Z Radomska jest Astro.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Krokowicz auto handel. Hehe dobrze znana mi firma zaslynal ze sprzedazy aut powypadkowych jako bezwypadkowe teraz podobno sie ogarnał. Krokowicz jest to kolekcjoner starej motoryzacji niema co robić z kasą to kupuje stare auta i wystawia je na wystawach i zlotach. Nic mi niewiadomo o możliwości zwiedzania wiem że ma chyba jeden czy dwa wielkie garażw namiotowe. Postaram się coś więcej dowiedzieć jak mi starczy czasu to jutro. Swoja firme i samochody trzyma w miejscowości tuż przy radomsku. Malutkie.
  
 
Byłem, zwiedzałem, naprawdę polecam. Jest możliwość zwiedzania, najlepiej zadzwonic i Pan wszystko powie. Mi udało się za darmo bo oglądałem u niego MX5 ale powiedział że za drobną opłata mozna nawet całą grupą przyjechać. Auta ma tam super, od idealnych perełek bo zachowane w oryginalnym stanie. Latałem jak głupi z aparatem. Wrzuciłem te zdjęcia na stronie Knurowskiego Stowarzyszenia Klasyków:

https://www.facebook.com/pg/knurowskiestowarzyszenieklasykow/photos/?tab=album&album_id=301945390173090

Jak macie wolne parę złotych to naprawdę warto tam pojechać, możemy nawet kiedyś się zgadać ekipą, chętnie tam wrócę

Oczywiście aut jest sporo więcej niz te na zdjęciach


[ wiadomość edytowana przez: Broda240z dnia 2017-01-19 23:19:57 ]
  
 
Właśnie przed chwilą pokazywali w TV "curling" Ładami w Jekaterynburgu. A konkretniej, OKA-mi.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Питер, держись !

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Importer DOWMAX jeszcze istnieje? Próbowałem dzwonić, ale "numer nie istnieje". Strony nie aktualizowali od 2013 roku, ktoś może jest z Warszawy i mógłby zobaczyć czy to jeszcze się utrzymuje na rynku?
  
 
Z tego co pamiętam, że istnieje. Nawet można kupić od nich auta.
  
 
Maila nie da się wysłać, system odmawia bo nie ma takiego adresu, dodzwonić się nie mogę, bo nie ma takiego numeru, do Warszawy mam ponad 400km. Jak mam się z nimi skontaktować? Chciałem jedynie zapytać czy jest u nich możliwość prywatnego importu Granty.
  
 
A nie lepiej z Niemiec lub Czech?
  
 
Z niemiec nie specjalnie, nie widzi mi się dawanie im pieniędzy żeby móc jeździć rosyjskim autem, już prędzej z czech, ale tańszy byłby import bezpośredni z Togliatti/Moskwy/Obwodu Kaliningradzkiego czy skąd oni te 4x4 sprowadzają, to by wzięli i Grantę przy okazji.
  
 
Mogę ci sprowadzić. Dzwoń do mnie.