Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 86

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Niestety chłopaki, ale to za waszą pomocą forum umiera. Takie moje zdanie. To wy rozdzielacie forum. Po co się pchać na FB? Jeżeli macie ochotę idź na fb, wasza sprawa, ja tam nie pójdę. Będę wspierać forum tyle czasu, na ile będę miał siły i ochotę.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2017-09-24 20:45:07, emde pisze:
Na ogólnopolski zlot też wszyscy z całego Ślaska wypięliście dupę (oprócz morphio oczywiście).



Michał zacznijmy od tego gdzie leży woj. Opolskie a gdzie Śląskie? To jak Sosnowiec jest na Śląsku ha ha ha. Mniejsza o to.

Kto wypial dupe? Ja? Mogles zapytac czemu mnie nie bylo, z checia bym Ci odpowiedzial. Pracuje w dwoch miejscach gdzie z calego tygodnia mam wolna niedziele, nawet urlopu brak. Na rajd charytatywny nie moglem jechac bo nie dostalem urlopu a bylo to dla mnie ważniejsze niz jechac na zlot ogolnopolski. Fakt, moglem jechac na zlot, ale to byloby rownoznaczne z utrata pracy i zakonczeniem kariery naukowej. Co z reszta? Pytales, ze mowisz od razu ze kazdy dupe wypial?

Bede bronil swojego regionu! Zeby bylo smieszniej dzis kobieta za mna pedzila az pod kosciol by mi powiedziec ze mam super auto i zaprasza na zlot, ktory sama organizuje.

Co zaczelo sie dziac w klubie? Zrobilem cos dla kazdego, kto chcial skorzystal. I kto napisal, ze przesylka doszla, co kolwiek? Moge tu na palcach u jednej reki to policzyc.

Auta klubowe : cisza, kazdy sobie rzepke skrobie, po co uaktualniać watek.

Techniczne - tylko tu sie cos dzieje, i zawsze te same osoby pomagaja.

Nie mam tyle czasu co kiedys by sledzic na bierzaco co sie dzieje, ale zmian nie widzę. Nawet foteczek wiecej nikt nie dodaje.
  
 
Spokojnie, bez nerwów.
Nikomu nie zależy na podziałach.
Nie kontynuujmy tych przepychanek bo nikomu to nie słuzy.
trzymajcie się i do jutra



-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Michał, pytanie do ciebie. Jak w końcu to jest? Najpierw piszesz, że właśnie forum ostatnio umiera i trzeba się przenieść na fb, a teraz piszesz, że forum się rozkręca.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
A ja powiem ze swojej strony tak. Temat koszulek 30 osób chętnych. Temat zlotu masa ludzi chętnych a prędzej nauczyłbym swojego 3 letniego syna słowa Konstantynopolitańczykiewiczanka niż wy byście sie zdecydowali na date i miejsce odnośnie zlotu. Był już prawie Sierpień a tutaj nic nie gotowe. Jak napisałem coś odnośnie zlotu Hejt więc niema się co dziwić że zlotem zajeslismy sie w pare osób i go zorganizowaliśmy. Ale z mojego odczucia Pan Wadim poczuł się urażony,że nie brał udziału w organizacji bo decydował się gorzej jak kobieta i postawił WETO chu* nie jadę. Są ludzie których mogę zrozumieć czemu nie przyjechali. Ale praca to nie wymówka Adam przyjechał w piątek na chwile wrócił do domu w sobotę poszedł do pracy i wieczorem przyjechał na zlot, więc dla chcącego nic trudnego. Ja miałem pogrzeb babci w poniedziałek na zlot przyjechałem bezproblemowo tylko no syn zachorował i musiałem się ewakuować w sobotę wieczorem. Było sporo osób imprezka była udana , a wszystko zostało zorganizowane w dość krótkim czasie. Tak więc nie puszcie się bo coś się dzieje na Facebooku bo teraz są takie czasu że więcej osób urzęduje tam jak na forum. Dlatego trzeba spiąć dupę zacisnąć zęby przytrzymać swoje EGO i olać temat rozwija się klub łady na Facebooku cieszyć się z tego a nie płakać że na forum się nic nie dzieje. Bo z tego co kojarzę dla nas najważniejsze jest zrzeszyć fanów i posiadaczy samochodów marki Łada, a nie płakać bo na forum się nic nie dzieje. Moge tylko na koniec dodać tyle żałujcie że was nie było bo jest czego.
  
 
Tak, masz rację, to było weto. Ale nie tyle się obraziłem, ile zrobiło mi się przykro. Potrzebujecie mojego zdania tylko wtedy, kiedy macie usterkę, w innym przypadku, olać. Nie żałuję, że nie przyjechałem na zlot, a nie trochę. Dlaczego? Nie zrozumiesz. Moje zloty ładziaży będą w CZ. Tam coś się dzieję, a u was tylko bicie piany. Wrzucajcie foteczki na FB, tyle potraficie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Wadim,

Wiesz doskonale że nie chodzi tu tylko o Twoją pomoc w sprawach technicznych, która nawiasem sobie bardzo cenimy i czapki z głów przed Twoją wiedzą.
Po prostu wielokrotnie podkreślałeś że nie interesuje Cię spotkanie na żadnym campingu, że preferujesz raczej spartańskie warunki itp.
Ale oprócz luźnych postulatów nikt tez nic konkretnego nie zaproponował. To się dogadaliśmy i coś zorganizowaliśmy. Czy było warto czy nie - niech się inni wypowiadają.
Nie podobał Ci się nasz pomysł? No cóż, masz prawo. Nie pojechałeś, rozumiem, nie lubisz campingów, też rozumiem.
Ale nie musimy się obrażać, możemy tez odpuścić sobie złośliwości itp. Forum i różne profile na FB się nie wykluczają, każdy może się udzielać gdzie chce. Uważam natomiast że warto przynajmniej się raz do roku spotkać.
I nie upieramy się przy Sulejowie. warto jedynie utrzymać stały termin. Chcecie się podjąć organizacji - nie ma problemu, zróbcie to od początku do końca. Komu Wasza/Twoja propozycja się spodoba - przyjedzie, komu nie to nie.
My trochę czasu poświęciliśmy na to, na telefony, zaproszenia itp. A czy było warto? Nie wiem?

Tak czy inaczej pozdrawiam.

Grunt że jest jednak parę osób w Polsce które lubią Łady i przy nich dłubią, mniej lub bardziej udolnie, profesjonalnie czy nie.




-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
@glod

Pisząc, "Śląska" miałem na myśli cały historyczny śląsk tj. Dolny, Górny itd. Więc oprócz ciebie i Wadima jest tam Morphio, mpl, Sitek, że wspomnieć tylko tych, których kojarzę najbardziej z forum.

Zatrzymała cię ważna sprawa. OK. Jeżeli poczułeś się urażony moją wypowiedzią szczerze przepraszam. Ale wypowiedź o Lada Fan Klub Polska mogłeś sobie darować. Nie była na miejscu. Co do koszulek to super inicjatywa z twojej strony - myślę, że ten kto kupił nie żałuje. Ja jestem mega zadowolony.

@Szokolada

Pisząc, że coś się ruszyło miałem na myśli ostatni zlot. Sorry, byłem tylko 1,5 dnia (na tyle pozwoliły mi inne obowiązki) ale zlot przy oczyszczalni a zlot w Sulejowie to jak Litwa przy Rosji. Z czym do ludzi...

Ale nie tyle się obraziłem, ile zrobiło mi się przykro

No k..., nie wierzę... Facetowi, który nota bene zarzucał mi bycie dzieciakiem (tak, pamiętam te posty) zrobiło mu przykro... Wadim, proszę cię.

Zresztą z tego co wiem fanpage Lada Fans Polska prowadzisz ty z jeszcze jednym forumowiczem. Więc naprawdę śmieszny zarzut o rzekomym dobijaniu forum można by spokojnie skierować także do was samych . Ale... NIKT TEGO K... NIE ROBI. Bo po co ?

____________

Weźcie przykład z Adama. Nie każdemu by się chciało jechać dwa razy w ciągu weekendu w to samo miejsce. Jest to też pewien rodzaj okazania szacunku i szczerej przyjaźni wobec Ładziarzy - jeśli widzę, że chłopak jedzie niemały kawał drogi aby się z nami spotkać i pogadać, jak to na każdym zlocie bywa, w sumie o głupotach to jestem pełen podziwu.

Więc może skończmy te przepychanki i zacznijmy coś razem dalej budować !

Jesteśmy Lada Klub Polska a to do czegoś zobowiązuje ! Wierzcie lub nie ale nasz klub ma naprawdę spory potencjał. Jest dużo młodych, wporzo chłopaków, którzy pokupowali ostatnio Łady. Tak, część z nich jest na Lada Fan Klub Polska. Jestem tam od niedawna i widzę, że sporo się zmieniło. Na plus. Jest ciekawie i jeden wkręca się z drugim w sympatię i miłość do Łady. A pomyśleć, że wtedy kiedy administrator zakładał stronę chciałem mu napisać, żeby nie podszywał się pod nas.

Jeżeli sprytnie podejdziemy tych chłopaków i zaproponujemy udział w spotach/zlotach jestem przekonany, że złapią zajawkę i ostatnią rzeczą jaką zrobią to sprzedadzą swoje Łady.

Uff...


-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Daruj sobie te wypociny. Facet, dzieciak, czy inny stan umysłowy człowieka, ale jednak uczucia mam. Tak, było mi przykro, bo uważam, że dużo przykładam serca na naszym forum. Mój fan Page to w sumie tylko foteczki i czasami jakieś info na temat Ład. Głównym celem jest pokazać różnorodność smaków właścicieli Ład. Po całej tej batalii się zastanawiam, na co mi to wszystko potrzebne? Nie jeden raz zaniedbałem własną rodzinę, żeby tylko odpowiedzieć na wasze pytania.

Mam swoje Łady, mam swoich ładziaży, mam kumpli z forum i po za forum. Może czas to wszystko zostawić i skupić się na ludziach dookoła mnie?

Bardzo długo budowałem swoją pozycję, ale widocznie za mało, skoro jacyś ludzie, co ledwo posmakowali Ładę, mają więcej do powiedzenia niż ja.

Chyba tyle na ten moment.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 

Bez sensu to wszystko - tyle mam do powiedzenia

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
@Szokolada

Nie rób z siebie kozła ofiarnego. Przez twoje podejście do ludzi forum opuściło kilka fajnych osób, które się tu często wpisywały. I ty śmiesz mówić o podziałach ? Weź, proszę, nie ośmieszaj się już.

Twoja opinia na mój temat koło chuja mi lata.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
I na to właśnie czekałem. Do widzenia.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Watek bez sensu wiec zamykamy

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Na prośbę klubowiczów odblokowuje

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
tak czytam i czytam wasze posty i muszę napisać że palma wam zajebiście odjebała

forum jest po to aby prezentować swoje wypociny, pomagać gamoniom o ile się ma wiedzę - choć niektórzy jej nie mają i pomagają oraz do wszelkiej innej komunikacji, pomocy i handlu włącznie !!

Szokolad, co ty tu pierdzielisz że przez to że wszystkim pomagasz to nie masz życia
..." Nie jeden raz zaniedbałem własną rodzinę, żeby tylko odpowiedzieć na wasze pytania. ".. to znaczy że co zaniedbałeś żeby odpisać na post ??? wyszedłeś w trakcie sexu czy z przedstawienia córki w szkole ??? ja piszę kiedy mam czas a ty chyba cały czas jesteś na podglądzie czy coś, ktoś .... jesteś uzależniony od tego i może dobrze

i tak jak piszecie, mam czas to pisze/czytam, mam czas to dzwonie/odbieram, mam czas to jadę albo goszczę - mam bardzo mało czasu co widać zarówno po moich postach jak i dyskusjach ale nikomu jeszcze pomocy nie odmówiłem i pomagać będę w miarę możliwości

a że ludzie szukają pomocy na forum to chyba kurwa normalne, a gdzie mają szukać skoro nikt tych aut już nie naprawia, nikt się na tych autach już nie zna !! więc gdzie mają szukać ??

obrażalscy kurwa
  
 
co do zlotów naszych, polskich, rodzimych
... fajna jest różnorodność miejsc, można dużo zobaczyć czy zwiedzić czy po prostu schlać się w nowym miejscu - do tego właśnie dążmy !! można chlać zawsze w tym samym, to też jest walor ale trzeba być metodycznym i konsekwentnym w tym co się robi, nie ma znaczenia czy u kogoś na podwórku czy na placu kempingowym czy pod oczyszczalnią ścieków bo nam nie wyszło więc wyszło jak wyszło i było super

zloty w czechach - super sprawa, fajny wyjazd, co roku to samo, co roku ci sami (i inni) ludzie, wyścigi, targowisko .... no i stała miejscówka żeby się schlać byłem raz i pojadę jeszcze pomimo tego że jedzie się tam po to samo po co sie jechało poprzednim razem

zloty na węgrzech, niemczech, estonii ...... mam w planach, z wami czy bez was
  
 
od gówniarza marzyłem o Ładzie, zanim jeszcze was znałem, zanim niektórzy się urodzili.
mam to co chcę lub na co mnie stać lub w co się wdupiłem, dobrze mi z tym, nikomu nie zazdroszczę !! no może troszkę nie lubię buraków i ciuli i to chyba na tyle w tym momencie
nikogo nie przepraszam, jeśli kogoś uraziłem to było to celowe, połowa z was to gamonie i za to was lubię
  
 
Na tym poście kończę swoje działania na forum. Tak będzie wam lepiej. Nie będę nikogo już obrażać.
Jezeli będziecie potrzebować pomocy, udzielę przez telefon, GG, Skype lub inny sposób komunikacji. Kto będzie mnie potrzebował, ten mnie znajdzie. Pozdrawiam wszystkich.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Panowie, jestem na tym forum obserwatorem, napisałem tylko jeden post o tym, jak po 19 latach z bólem serca pożegnałem się ze swoją Ładą. Robiłem przy niej wszystko własnoręcznie ale i tak moje umiejętności nie umywają się do Waszych. Chociaż jestem teraz na innym forum, codziennie nieraz po parę razy tu byłem , z ciekawości jak Wam idzie, jakie są problemy, jakie są efekty- po prostu ten klimat zostanie do końca życia. Czasem niestety byłem zniesmaczony , osobistymi wycieczkami jednego z klubowiczów, nie wiem dlaczego i nie dziwię się, że część kolegów udziela się gdzieś indziej. Przecież na 10 swoich odpowiedzi, gdy 9 będzie merytorycznych a jedna z jadem, zapamięta się tą jedną. Tu nie ma się o co obrażać, że inni mają swoje zdanie, dla dobra sprawy przygiąć swoje ego i pomagać , doradzać, udzielać się - przecież do tego wymyślono takie fora, które pełni jeszcze jedną rolę, jeżeli ktoś tego nie zauważył- jest ostoją normalności, wobec "ciekawych" czasów w których żyjemy. Panowie, koledzy, bracia!!!!!! z ładowskim pozdrowieniem Sławek.
  
 


Takie Łady w Polsce wędrują na szrot.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3