Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 89

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Emde!
Wszyscy, to nie ty. Ty, to ty. I odpowiadaj za siebie, a nie za wszystkich.

Andrzej!
Cieszę się, że ty się cieszysz. Jestem tutaj z powrotem, między innymi dzięki naszej rozmowie.

Adam!
Tak, to ja, pisiok.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Głośno myślę pisząc do siebie Szoko (wielkie pustki uczyniłeś milcząc) emde (dobry organizator któremu zależy) przecież da się to pogodzić prawda? odpowiadam sobie ,prawda. I uprzejmie prosze o nie wyciąganie mnie z krzaków .
  
 
Być może to nie skromne, ale było widać, że beze mnie tutaj było dosyć nudno i cicho. Próbowano robić mydlane banki i bić pianę, ale nic poważnego się nie działo. Ja natomiast szykuje dość ciekawy temat. I jako ciekawostkę, zapowiedź, mogę powiedzieć, że to coś w Polsce mam tylko ja. Proszę zaglądać na forum, już niedługo zdjęcia....

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-01-28 15:43:55, SzokoLada pisze:
I jako ciekawostkę, zapowiedź, mogę powiedzieć, że to coś w Polsce mam tylko ja. Proszę zaglądać na forum, już niedługo zdjęcia....



Masz Wnakla?
  
 
Nie, to nie to. Wankla ktoś w pl ma. Leży i czeka. Natomiast ja mam dodatkowe wyposażenie, które w latach 90 próbowała wprowadzić na rynek ZSRR jedna z fabryk na Ukrainie. Niestety związek upadł i tak samo pomysł.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
a swoją drogą wart uwagi ten silnik Wankla ładowski? Tak czasem sobie o nim przypomnę ale info poszukać zapominam
  
 
https://www.youtube.com/watch?v=xedIyLxvMtw

Oglądam tego Pana a ten odcinek i Wam polecam
  
 
Poznałem tego Eryka jakiś czas temu, niestety nie wspominam tego pozytywnie.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Audi w garażu marzeń!? Cóż...
  
 
A przecież to nie on robił tą łade tylko kupił z tego co kojarze to ona z Sosnowca była kupiona
  
 
Cytat:
2018-02-02 15:10:17, Astro2107 pisze:
A przecież to nie on robił tą łade tylko kupił z tego co kojarze to ona z Sosnowca była kupiona


Ja wiem kto jest kolejnym właścicielem tej Lady ale ten ktoś raczej nie będzie się udzielał na forum ...
  
 
a ta Łada nie jest już rozjebana ? czy to nie ta ?
  
 
Cytat:
2018-02-06 19:59:51, morphio pisze:
a ta Łada nie jest już rozjebana ? czy to nie ta ?


Wedle mojego przypuszczenia ... może to właśnie ona , kolega dzwonił pytać się o nią to wynikało, że miała drzwi kierowcy i lewe tylne wymieniane oraz błotnik .
  
 
tamta rozjebana została sprzedana na części. Był tam calusieńki bok rozpierniczony bardziej jak u cb morphio
  
 
no właśnie
  
 
Pierwsza w tym kolorze byla na blachach SO. Potem miala pocalunek i powstala ta na ZST. Calkiem niedawno wyladowala podobnego koloru na. Olx, z ktorej michal mial zarezerwowana skrzynke 5. Czy to byla wlasnie ta?
  
 
chyba tak
  
 
to jest ta druga.




[ wiadomość edytowana przez: Astro2107 dnia 2018-02-07 17:07:59 ]
  
 
Czyli ta tego odcinka juz zakonczyła żywot?
Chociaż z tego co mi wiadomo ona była biała i przemalowana na marrakesh a nie czerwona...
  
 
Ta druga (Eryka) miała silnik 1,3 a tutaj 1,5 Chyba że, to właśnie był swap.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим