Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 97

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przegoniłem dzisiaj Ładzianke. Trochę bylem zdziwiony, bo ludzie nadal machają do mnie ręką.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 




-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Auto świat, wiadomosci

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
ciekawe jaka jakość i jaka cena. Jak się mają ogólnie nowe wypusty z Rosji w stosunku do innych marek typu Fiat? I jak z częściami, czy są tak "żywotne" jak oryginalne części do klasyki?
  
 
Głównie mechanika, to Bosch, silniki Nissan Reno, układ napędowy również. Ale i ruskie silniki są bardzo dobre. VESTA prowadzi pod względem sprzedaży w Rosji już długi czas, wyprzedzając zachodnie marki.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Wedlug mnie auto, Vesta jest jak. najbardziej na plus!
W Polsce oczywiscie niedostępna, na Czechach również. A dlaczego?

Domyślam się ze zaburzyla by sprzedaż Dacii, bo to chyba jedyna niszowa marka dostępna na naszym rynku. cena Cross SW w przeliczeniu na pln jest identyczna jak za Dustera. W Polsce Vesta byla by konkurencja dla Fiata Tipo z pewnością. Mozna doszukac sie podobienstwa roznych marek, ale boczne przetloczenia sa nie do podrobienia Rozmawialem z Tomkiem z LadaCS. Mowi ze auto oszczedne, wygodne i w miare tanie, ale niestety mial wypadek i czeka juz kolejny miesiac na naprawe swojej Vesty.

Co by nie powiedział, w porownaniu do wczesniejszych, jakze najladniejazych kanciatych ksztaltow, bryla robi robote!


  
 
Mam w planach za pare lat Veste SW ceroos
  
 
No planów to ty masz wiele.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 




Tak to wygląda w porównaniu.


Aha. Nie wymagajmy od razu, żeby Łada zaczęła wypuszczać auta ładniejsze niż np. Alfy Romeo. Choć i tak jest tutaj bardzo duży postęp. Widziałem Vestę na żywo w Czechach i wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie (wizualnie).





-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
VESTA jest dostępna w usportowionej wersji. Tipo w przeciwieństwie do Linei T-Jet'a nie oferuje w nadwoziu sedan, tylko w kombi. Dacia Logan Sport? Sandero hot-hatch?
  
 
ciekawe jak się to prezentuje cenowo, ktoś wie ile taka wersja sport może kosztować? I ile kosztuje wersja zwykła?
  
 
Nie jedna Vesta jeździ po Czechach, jeśli są niedostępne, kupują je na Słowacji?
Oto film z oficjalnym renderem faceliftu Granty
https://www.youtube.com/watch?v=4T6VxPGmGuc
3:50 sekunda filmu, wg. mnie w ogóle nie potrzebny ten facelift, ale już zamaskowany prototyp jeździł po drogach więc wkrótce coś takiego będzie w sprzedaży.
Poza tym będą jeszcze tak przerabiać Kalinę i Largusa.


[ wiadomość edytowana przez: SzokoLada dnia 2018-07-23 12:15:28 ]
  
 
tak, kupuja na Słowacji
  
 
Do 2026 r jest plan zrobić 12 nowych modeli i 11 faceliftow

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Dhttp://moto.pl/MotoPL/7,88389,23718742,nowa-lada-granta-tania-lada-przechodzi-lifting.html

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
jest ktoś u nas, kto mieszka niedaleko Krakowa czy Bochni bo miałbym interes
  
 
Okradli Evgienija Travnikova, mniej więcej na 15000 $

Tutaj można wpłacać darowizny

100 zł mniej więcej 800 griwien

A tutaj wideo

Ja wpłaciłem, a reszta sama niech decyduje

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Przykra sprawa. Czlowiek legenda, o dobrym sercu.

Pamietam jak byla opcja aby napisac do niego z problemem, i kazdemu pomagal. Garaz, w ktorym powstaly pierwsze prototypy 1.9.. Facet bral udzial w rozbiorce juz jedynego silnika VFTS turbo.. Chodzaca encyklopedia ladowska i takie swinstwo...
Noz sie w kieszeni otwiera gdy sie widzi takie skur.... synstwo. Chlop cale zycie zbieral, gromadzil a i tak mu zajebali. Niesprawiedliwosc dziejowa.

Oby znalezli zlodzieji i sowicie ich ukarali.
  
 
Na tym filmiku: >> KLIK << autor wyjaśnia, że nas kolega wrzucał zdjęcia sprzed garaży (1:22) i pokazywał co, mniej więcej, tam trzyma.

Dla złodziei taka wiedza to skarb, niestety. I to była, jak się okazało, kwestia czasu.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Co wnosi twój post, wytłumacz mi proszę. Że człowieka trzeba olać? Dla mnie jego wideo były bardzo pomocne. Dużo mi wytłumaczył, dużo zrozumiałem. Pokazał sprzęt, dzięki temu ja wiedziałem jaki mam i ja nabyć. Poszukaj w jego historii wideo z wymianą cylinderków, zobaczysz jak będzie Ci łatwiej ogarnąć swoje sprawy.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим