Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 99

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosto ze zlotu Lada Club Hungary:



I jak ? Podoba się ?

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Prosto z Rosji



-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
W lipcu zakończono produkcję Priory, to w sierpniu pewnie zakończą Kalinę. No bo skoro nowa Granta wygląda jak Kalina, to jaki ona ma sens. Nawet deska rozdzielcza dostała elementy od Vesty.
  
 
"Nasi" znowu pokazali "klasę" za granicą, tym razem na Słowacji. 1 ofiara śmiertelna (Słowak).

>> debile w akcji <<







Utylizować takie nowobogackie śmieci. Są tylko wrzodem polskiego społeczeństwa.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Cytat:
emde pisze: Utylizować takie nowobogackie śmieci. Są tylko wrzodem polskiego społeczeństwa.



zastanów się co i gdzie piszesz !
  
 
Inaczej byś pisał gdyby taki śmieć wyrządził krzywdę tobie lub twojej rodzinie.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
No to zacznijmy pisać o ciapatych, gwaltach, zabójstwach, bo to przecież też może nas dotyczyć. Myślę emde, że musisz się wygadać na jakimś portalu plotkowym.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
To co się we mnie dzieje, z racji tego co widzę, słyszę, oglądam czy uczestniczę na co dzień, zostawiam dla siebie lub mówię w wąskim gronie, bo nie chciał bym być posądzony o cokolwiek z tego co wymienił Szokolad.
Bardzo się cieszę że to PiS wygrał wybory w Polsce a nie PO, N czy jakiś inny zdradziecki kapitał zagraniczny bo działo by się u nas to samo co zdrajcy zgotowali europejczykom na zachodzie.
Możemy o tym porozmawiać przy okazji następnego zlotu czy spotkania jakiegoś ale pozostawmy forum apolityczne i bez skrajności.
  
 
Cytat:
emde pisze:
Inaczej byś pisał gdyby taki śmieć wyrządził krzywdę tobie lub twojej rodzinie.


oczywiście, ale jak się zastanowisz, jak następnym razem będziesz oglądał wypadki na drogach Rosji w internecie czy tv i się z tego śmiał, to pomyśl jeszcze raz co napisałeś.
Śmierć jest integralną częścią życia, czy tego chcesz czy nie.
I to czy, jak i kiedy umrzesz nie jest twoją decyzją w żadnym oprócz jednego przypadku.
  
 
Cytat:
w innym dziale emde pisze:

Oficer NKWD przeprowadza inspekcję w podległej jednostce. W podziemiu koszar widzi trzy trupy. Pyta więc po kolei:
- Ten, co?
- Zmarł, bo zjadł trujące grzyby.
- A ten?
- Także zjadł trujące grzyby.
U trzeciego widzi w głowie dziury od kul. Pyta zatem:
- A temu, co się stało?
- Nie chciał jeść trujących grzybów.




zastanówmy się odrobinę nad tym przypadkiem.
W czasie II WŚ mój dziadek był Oficerem Wojska Polskiego ...
  
 
ale pozostawmy forum apolityczne i bez skrajności

Bez urazy Adam ale co ma szaleńczy rajd trójki debili po drodze naszych południowych sąsiadów do polityki ? Byli zwolennikami PiS-u ? A może PO ? I jakie to niby skrajności ? To, że ktoś się lekko zagotuje bo jakiś debil żyjący w tym samym (niestety) kraju pozbawia życia człowieka ?

Pierdolę, tego tu jeszcze nigdy nie grali. Nie dość, że wszędzie nam się obecnie wmawia jak mamy żyć i co myśleć to jeszcze te praktyki wchodzą tutaj, na forum. Czy niektórych z was już kompletnie pogięło ???

W czasie II WŚ mój dziadek był Oficerem Wojska Polskiego ...

Mój dziadek działał w Narodowych Siłach Zbrojnych. Wujek także, a po ujawnieniu się komuniści zesłali go na 3 lata do kopalni w Oświęcimiu. Chcesz się dalej licytować ?

Poza tym w kawale nie ma mowy o "polskich" trupach więc nie wiem o co bijesz pianę. A to co się zdarzyło obok Dolnego Kubina to rzeczywista tragedia, nie żart. Ktoś stracił ojca, męża. Żona kierowcy z tego co wiem walczy o życie w szpitalu.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
A mój dziadek leżał na śmietniku do lat dziewięćdziesiątych, choć pomnik mu poświęcony miał w centrum miasta. .To tak dla zmiany kierunku dyskusji .
  
 
A.....Pany o co właściwie chodzi bo nie łapie tematyki..... ci co spowodowali wypadek na Słowacji krótka piłka do więzienia i tyle w temacie a co do polityki to ilość plakatów wyborczych na mojej ulicy świadczy tylko i wyłącznie o tym że wszystkie partie polityczne mają chyba za dużo kasy którą wydarli z naszych kieszeni.....pogadajmy może o czymś bardziej neutralnym....może o babach a potem o ładach
  
 
No to pany, który z was uprawiał sex z babą w ładzie?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
ja tylko w maluchu ojca bo jeszcze nie miałem wtedy łady.......
  
 
Cytat:
2018-10-04 21:15:35, alinixhi pisze:
ja tylko w maluchu ojca bo jeszcze nie miałem wtedy łady.......



Myślałem, że klaustrofobicznie miałem w Cinquocento ale maluch to jest już naprawdę precyzyjna "robota"
  
 
Wbrew pozorom i w Maluchu można się zmieścić, choć przy wzroście 186 cm nie było mi łatwo
W Ładzie jakoś nie utkwiło mi w pamięci, choć na pewno było co najmniej kilka razy. Za to w Żuku zapamiętałem, bo tam między fotelami szeroka dziura z której paskudnie wystawała dźwignia biegów. A że to było tuż pod dyskoteką, więc nie było mowy o jakichś siedzących pozycjach
  
 
Cytat:
2018-10-04 21:06:00, SzokoLada pisze:
No to pany, który z was uprawiał sex z babą w ładzie?



Z babą... A to to nie...
  
 
Cytat:
2018-10-05 15:19:55, Kamil_H pisze:
Z babą... A to to nie...



Raz dziewczynka, raz chłopaczek?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Sie zasłuchałem https://www.youtube.com/watch?v=_xwsH5cnVfs