Co tu tak pusto!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ludziska co tu tak pusto?? Zadnego ruchu na tym forum! Odzywajcie sie troche!
  
 
Cytat:
2008-02-21 22:36:53, Zukowaty pisze: Ludziska co tu tak pusto??


Bo wszystkie Ritma już na schrotach ...
  
 
Nie jest tak zle. jade zobaczyc za jakis tydzien ritmaka 4 drzwi za 700 zl. 1.5 podobno w dobrym stanie zarowno mechanicznie jak i blacha. Jak sie nie wybiore bo nie weim jak z czasem bede stal to mzoe ktos bedzie chetny na namiary.
  
 
Ja jako zakonspirowany fan Ritmo zaglądam na forum. Faktycznie ruch tu mniejszy nawet chyba niż na forum 127-128 klub.

W tej chwili moje 127 jest priorytetowe, a finanse mocno ograniczone, ale co się odwlecze...
  
 
schab dobrze prawi, wiekszosc ritm i regat poleglo na zlomie albo przez rdze albo jako dawcy silnikow do zastavek

a te co zostaly sa widac zadbanie i sie nie psuja , to nie ma o czym pisac na forum
  
 
Hehe, jeszcze dochodzi jedna rzecz, żeby jeszcze pojeżdzic ritmiakiem to trza omijac deszcze i śniegi żeby rdza nie pochłonęła całości
  
 
ja kupilem ritmo zeby nim wlasnie jezdzic w zimie bo argenty mi szkoda
  
 
Ja zaluje ze pozbylem sie ritmo Brakuje mi tego fiacika chlip chlip...
  
 
Szczegolnie w tej wersji co mi sie trafila to auto nie do zdarcia ale omijam wszelkie zimy itp. Blacha wcale nie taka zla,taka sama wrecz jak w innych fiatach i pochodnych tylko ze tansze to duzo i przez to nie doceniane a co za tym sie ciagnie to tak samo jak z polderem nikt nie wklada kasy w zabezpieczenia i remonty.No i masz babo placek
  
 
Cytat:
2008-03-24 10:27:01, zoom pisze:
Ja zaluje ze pozbylem sie ritmo Brakuje mi tego fiacika chlip chlip...


I to jeszcze w jaki drastyczny sposób, wstyd!
  
 
Schab ma rację niestety, Ritmiaki znikają z naszych dróg...
Ludzi na Forum Fiata Ritmo jednak pomału nadal przybywa, więc może nie jest tak źle. Zapraszam do nas - Fiat Ritmo Forum