MOTORYZACYJNE życie Lublina

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam taki watek na życzenie i prośbę wszystkich lubelskich wielbicieli motoryzacji rodem z fabryki FIATA i FSO. Tutaj odnajdziecie zdjęcia ze spotów, minimaxów, "piwek", "grilów" itd. a także info gdzie "marnujemy" czas w kolejną niedzielę

Na początek informacja z wczorańszego minimaxa:

Po dramatycznej (aczkolwiek nieskutecznej) ucieczce przed radiowozem, pertraktacjach z władzą niejaki BartM wygrał klasę RWD... szanownemu koledze raz jeszcze gratulujemy

W zwycięstwie czynny udział wział samochód marki FIAT 125p 2,0 DOHC - " czwarty z pomarańczy " - czyli auto Zbitego...

Jak się Bart obudzi to zamieści foty




[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2008-03-05 10:40:47 ]
[ powód edycji: co by jednakowo było:P ]
  
 
Foty z rajdowiec.pl:









Dzięki naszej tajnej broni w postaci opon z 1991r, udało się wygrać niesprawnym autem bez dowodu, dość mocno obsadzoną klasę rwd


[ wiadomość edytowana przez: BartM dnia 2008-03-03 09:43:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: BartM dnia 2008-03-03 09:45:04 ]
  
 
Zapomniałem napisać - oponki jak pisał Bart rocznik 1991, wyciek oleju spod miarki oleju, ekspresowa zmiana kół przed startem, zabrany dowód rejestracyjny, ile Bart ma zapłacić nie napiszę...

- gliniarz - "dziś auto ma stać na Ul..."
- Bart - "Dobra Zbity jedziemy na tor"


[ wiadomość edytowana przez: Furiosus dnia 2008-03-03 09:58:47 ]
  
 
a sponsora opon to już nie wymienicie szuje

Zapomniałeś że Zbity dostał olej

Od razu dodam info :

Niedziela godzina 13 30 pod zamkiem lub kto ma blisko to o 14 na ul. METALURGICZNĄ pod górę na taki parking tam odbędzie sie spot bedziemy mogli spokojnie posiedzieć porozmawiać i bedziemy mieli próby sprawnościowe naszymi pojazdami zapraszamy
  
 
Kto ma przenośny zestaw grilowy to niech zabierze na URSUSA...
  
 
Krzysiek, jak masz kontakt do kolesi ze skody to daj im znać...
Zobaczymy jak jeźdźą... Co Wy na to Towarzyszu Stalin
  
 
Rzekłeś o Panie
  
 
porobiłem co trzeba, nawet silnik umyłem i dzis odebrałem dowód, kosztowało mnie to 40 zł, no ale znów mogę startować tak więc czekam na pozostałe fiaty aż sie dotrą, poskładają i będą miały niezapiekające się chamulce hehe
  
 
na poloneza nie czekasz???
aż się zrobi, będzie miał wogóle jakiekolwiek hamulce (nawet zapiekające się), wszystkie szpilki w piastach, będzie miał działający bendiks, elektrykę i właściciela z prawem jazdy
lusterka sam osobiście zamontuję i podłącze tak żeby działały jak resztę ktoś ogarnie - OBIECUJĘ
chyba się ktoś zaraz wkurzy... no dobra, dobra, porucznik borewicz jest na dobrej drodze - a na pewno w dobrym miejscu stoi co rokuje nadzieję, że będzie zrobiony... a jak nie to do Motycza niedaleko ja mam siekierę jak co... i dobry humor z rana
  
 
te te
Zbicio piastę wymienił hamulce robi linkę od ręcznego musze mu dostarczyć i już prawie jak nowy
lusterka zamontowane ale nie podłączyłem tej elektryki
Prawka nie mam i co z tego
jak sie uda to na niedziele będzie gotowy jak ta lala

A tak w ogóle to spraw sobie neta w domu bo tak to my tego nie rozwiniemy wątku
  
 
Wczoraj był spot łącznie około 11 samochodów - na URSUSIE...
Kylo upałał co się dało - "monciaka" Zbitego, "czerownego" Barta, "porucznika" Józefa i mojego paścia również... Kto ma foty niech wrzuca... bo moje to dopiero jak chłopakom podrzucę...

PS: Gaz kurwa źle wyregulowany!!! wolnych obrotów nie ma, krztusi się i dusi z garażu kurwa na benzynie musiałem wyjechać... pół godziny walczyłem na podjaździe z ustawianiem parownika, mieszanki żeby wolne obroty złapać i jakoś się do roboty doturlałem... ja pierdu a wczoraj tak ładnie już jeździł... dziś czeka mnie "noc w garażu"

  
 
No ale nie każdy mi dał sprzęta do sprawdzenia.
Lipa z tym twoim LPG. Może najpierw zobacz jak to na benie lata a dopiero potem zacznij grzebać przy gazie.
  
 
Cytat:
2008-03-10 14:43:22, kylo125 pisze:
No ale nie każdy mi dał sprzęta do sprawdzenia. Lipa z tym twoim LPG. Może najpierw zobacz jak to na benie lata a dopiero potem zacznij grzebać przy gazie.



na benie lata jak głupi... nawet bez ustawiania gaźnika po przekładce. Może jeszcze zapłon sprawdzę...
  
 
Foty ze zlotu.




















  
 
ej no dobrze było tylko jakos ja sobie nie pojezdziłem hehe, aaa i tak pieknie rozpalilem grila i kazali mi go zgasic... ma ktos filmik jak Kylo pocinał moim sprzetem?
  
 
Ja mam tylko kilka fot... pełna prędkość na prostej i Kylo przelatuje przed obiektywem... muszę je zawieźć do chłopaków to wrzucą. A z tym grilem to lipa wyszła ale nastepną razą postaramy się zrobić użytek z profesjonalnie rozpalonego ognia
  
 
To kiedy przywozisz fotografie?
  
 
Może dziś zdążę ale późnym wieczorkiem bo musże na zakupy i do lekarza z dziewczynami iść... Kole 19-20. Pasi???
  
 
Mi tam pasi. Na L4 siedzę i się nigdzie nie wybieram.
  
 
fajnie że wam się chce jeszcze kantami na spoty jeździć , u nas to wszyscy dupowozami wpadają jak już