MOTORYZACYJNE życie Lublina - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Większość właśnie przyjechała dupowozami
  
 
U nas na region to jeszcze zagraniczne samochody nie dotarły
  
 
Cytat:
2008-03-11 11:54:24, kylo125 pisze:
Większość właśnie przyjechała dupowozami



Tacy jesteśmy fanatycy
  
 




  
 
klęska urodzaju pomarańczowych kantów monte
może by tak każdy w osobnym temacie swojego parcha pokazał i opisał??


[ wiadomość edytowana przez: Blady dnia 2008-03-13 12:52:38 ]
  
 
ja się wstydzę
  
 
Cytat:
2008-03-13 12:49:13, JOZEF_STALIN pisze:
ja się wstydzę



to umieść zdjęcia samochodu a nie swoje rozebrane
  
 
już zrobiłem wątek z moim borkiem
  
 
pany moze w niedziele na metalurgiczną ??
polatac
  
 
wstępnie jestem za - ale nie wiem co na to moje dziewczyny - może się dadzą namówić na wyjazd wtedy napewno będę...
  
 
Słońce świeci, ptaszek kwili może byśmy coś wypili... ??? ...
Jakiś browarek na mieście albo co??? Chętni będą???
  
 
No ja pewnie nie. Bo lekarstwa spożywam.
  
 
Furiaci z LBN i okolic trzeba mnie poratować A więc sprawa wygląda tak miałem dziś upatrzonego DF'a cacy po blacharce silnik suchutki z gazem hakiem itd. no miód malina. za 800zł ale jak już przyjechałem po niego to okazało sie ze ktoś mnie ubiegł i teraz sprawa wygląda tak że szukam kolejnego tylko musi mieć hak i LPG (elpidżi ) no i żeby stan był ok nie zgniły i co bym nim pośmigał trochę bez ładowania w niego kaski Może wiecie kto gdzie i za ile che sprzedać bo mi już ręce opadają jak słyszę 1000pln za wióra bez podłogi
  
 
polecam allegro i otomoto
weź w rękę jeszcze anonse
  
 
alledrogo, łotomłoto gratka itp. oglądam na bieżąco ale nie uśmiecha mi sie wyprawa do Krakowa albo Poznania lub Warszawy po furę. Liczyłem bardziej na nasze województwo. Anonse przeglądam już od 3 tygodni dzwonie zaraz po tym jak je kupie(koło 7 rano) i albo fura już zaklepana albo bez gazu albo bez podłogi ;/ dziś oglądałem jeszcze jednego stał 10 lat w stodole 100% oryginał dekle na kołach fajny trochę rdzawy ale właściciel sie nie może zdecydować ;/ Jeszcze po świętach jestem ugadany może akurat
jak coś kupię to się pochwale ale jak byście wiedzieli że okazja jest to dajcie znać
  
 
wiesz ja swojego borka kupiłem w Łomży
A kolega BartM swojego fiata kupił w Grójcu
jak widzisz dobrą fure w dobrym stanie to warto sie przejechać
  
 
Ja swojego miesiąc szukałem i się opłaciło podjechać dalej trochę, bo w okolicy były ale szroty za 2 razy większą kasę.
Sam byłem w szoku jak pojechałem po samochód i zobaczyłem jego stan bo byłem przyzwyczajony do aut które już wcześniej widziałem w okolicy, ale może jak będziesz miał więcej cierpliwości jak ja to coś znajdziesz w okolicy.
  
 
Na razie nastawiam się na to ze większość to ruina;/ ten 1wszy był kurde miodzio to mi podkupił go ktoś ;/ Po świętach jadę jeszcze oglądać kilka a jak nic nie znajdę to w Nałęczowie jest 132 w stanie średnim pogadam z właścicielem może sie zgodzi ostatnio znajomy wypatrzył tez jeszcze jedną 132ke jak sie leci na Niemce od Garbowa.
  
 
jakie to 132 ?? MK 1, 2, 3 ??
i jakie silniki ??
  
 
W Nałęczowie Mk1 albo Mk2 ma jeszcze te stare okrągłe zegary wykończone drewnem. Kolor niebieski malowany bo w palecie fiata nie ma takiego. Silnik nie jestem pewien ale pewnie 1.8 albo 2.0 ale się dowiem na pewno. A ten jak sie leci na Niemce nie mam pojęcia ;/ wiem tylko ze bez kuł stoi.

Jest jeszcze jedno 132 2.5 diesel ale właściciel je sukcesywnie po troszku remontuje głównie blacharke silnik chodzi rewelacyjnie jak byłem gówniarz to jechałem z tyłu coś pięknego no i Mk3 ale wam smaka narobiłem Tylko szkoda ze nie na handel Ostatnio wypatrzyłem też białe Ritmo jak sie jedzie od Nałęczowa w stronę pkp Nałęczów i jeszcze 128 3p (kolegi czeka na swoją kolej do remontu)