MOTORYZACYJNE życie Lublina - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w MK1 i 2 nie było silników 2.0 tylko 1.6 i 1.8.
co do 2.5 diesla to nawet nie wiem bo nigdy mnie ten silnik nie interesował
ty piszesz chyba o MK2
Naj łatwiej rozpoznać wersje fiata 132 po linii bocznej nadwozia
MK1 miała "gołe" nadwozie.
MK2 miały taki pasek gumowy od przedniego błotnika po przez drzwi aż do końca tylnego.
Mk3 miały plastikowe nakładki na drzwi w tym przetłoczeniu na dole drzwi.
Ritmo fajny samochodzik ale ma napęd na przód
A 128 3p to bym zobaczył na żywo chętnie
Może kiedyś zrobimy spot FSO w Nałęczowie ? pomyślimy
  
 
ok można robić spot tylko pierw muszę zakupić swojego Kancika seryjnie owszem były 1.6 i 1.8 ale wątpię ze tam seryjne serducho siedzi a co do przetłoczeń to właśnie był malowany bo miał robioną blacharkę a jak sie nie mylę to ma części blacharskie z mojego 132 tzn mojego ojca wtedy byłem za mały Ojciec miał 132 Mk3 2.5d potem wsadził tam 2.0 dohc i zjeździł 3 takie ;( a na koniec w 99roku sprzedał 132 z zawiniętą panewką za 500zł to sobie powspominałem. A swoją drogą to została mi osłona paska nierządu żółta plastikowa i chyba pompa paliwa z 2.0 dohc.

Fiat 132 Mk3 chyba najładniejszy moim zdaniem
  
 
to masz złe zdanie
MK2 najładniejszy ale za to MK3 ma fajne felgi "motylki"
  
 
E tam a no miał motyle Też były w ojca 132 a swoją droga to wiem tez kto ma u nas 2 motylki leżą sobie pod płotem jak będę już miał do czego to sobie je założę Mk3 miał ładniej w środku z tego co pamiętam to mieliśmy niebieskie wnętrze o takie

a w Mk2 było takie czy to starsze z okrągłymi zegarami???
  
 
Moim zdaniem wnętrze w Mk3 to porażka, może kiedyś jak było nowe to jakoś to wyglądało ale w tych egzemplarzach co widziałem to zamiast ładnie wyglądać to raczej straszy.
A to ritmo co pisałeś to z jakim motorem??
  
 
E tam mi sie podoba to wnętrze ze 132 kwestia gustu jedni lubią calibry jedni 125p a to ritmo wiem tylko ze jest białe widziałem je z daleka stoi pod domem Właściciela HACK-AUTO ale raczej żaden Abarth to nie jest zapytam sie albo dziś cpykne fotki siakieś jak sobie będę jeździł
  
 
O tego Fiata 132 mi chodziło:


  
 
MK 2 malowane. Czyli 1.8 max ile chce właściciel za niego
  
 
właśnie nie mogę trafić na jego właściciela ;/ jak coś więcej będe wiedział na jego temat to dam znać
  
 
Józef sobie dziś ubrudzi rączki...
jak chcecie się załapać na interesujące widowisko to u Zbitego Józek rąbie siekierą Fiata 132


(pozdrawiamy wielbicieli włoskiej motoryzacji)

mam nadzieję, że się załapię na zrobienie jakiś fot... znaczy się Józek nie spuchnie do 17:00
  
 
No teraz sam się zastanawiam czy nie podjechać do zbitego.
EDIT
ŁŁeeeee dzwoniłem i dzisiaj nie dziabią.

[ wiadomość edytowana przez: kylo125 dnia 2008-03-27 17:04:24 ]
  
 
troszke go rozebrałem jutro lub w poniedziałek zostaną mi fotele wykładzina i szyby to wyjęcia



  
 
Przyjedź Stalin do mnie to się ten błotnik po szpachluje i będzie jak nowy
Jeszcze go sprzedaż jako zabytek na allegro!!!!
  
 
o widze ze wyjecie deski mnie omineło, ps. może jednak jutro coś da rade na kanale porobić, zobaczymy spojrzał bym od spodu czy się sprzęt do rajdów nadaje hehe
  
 
Ostatni rajd jaki go czeka to wycieczka do Stacha... o ile wogóle da radę na własnych kołach opuścić podwórko
A kanał dziś odpuśćmy bo chyba pojadę do zemborzyc po blok
  
 
to ja sie przejdę do zbitego porobię foty i skończę wybebeszanie.
Ty Zbity to moim sie zajmij
  
 
Cytat:
2008-03-28 08:13:27, JOZEF_STALIN pisze:
to ja sie przejdę do zbitego porobię foty i skończę wybebeszanie. Ty Zbity to moim sie zajmij



No zajmij się siekiera, gumówa - Stachu już ręce zaciera...
  
 
MILCZ !! !! nie wierny
  
 
Cytat:
2008-03-28 08:13:27, JOZEF_STALIN pisze:
Ty Zbity to moim sie zajmij


dzisiaj to ja zaraz jade zająć się warszawą bo jutro mam kursa
  
 
Kto ma foty ze spotu???
Gdzie są zdjęcia stolnic???