Piaskowanie / lakierowanie felg

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie, orientujecie sie moze gdzie na Slasku mozna w miare tanio wypiaskowac i pomalowac proszkowo felgi? Bede wdzieczny za jakies namiary
  
 
W Tychach:
Piaskowanie kolo ZEG-u na Budowlanych, to sa pierwsze garaze za skrzyzowaniem za budunkiem ZEG jadac w strone dworca PKP.
Lakierowanie proszkowe na terenach przemyslowych, niedaleko szrotu na Fabrycznej, obok przejazdu kolejowego (moze ktos lepiej wyjasni, ale powinna byc reklama w poblizu).
Za 13" stalowe placilem 10 za piaskowanie i 15 za malowanie (za szt. oczywiscie )
No i w obu zakladach trzeba gadac "zeby szef nie widzial"
  
 
PIASKOWANIE KOBIÓR <-------kiedyś tam dzwoniłem ale nie dojechałem ale widzę, że piątke drożej na sztuce pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-03-25 20:16:25, szturcu pisze:
PIASKOWANIE KOBIÓR <-------kiedyś tam dzwoniłem ale nie dojechałem ale widzę, że piątke drożej na sztuce pozdrawiam



Tylko ze za alu gosc chce juz 30pln/szt
Do tego 35pln/szt. malowanie... I niezla sumka sie robi :/
  
 
Cytat:
2008-03-25 22:17:38, erde pisze:
Tylko ze za alu gosc chce juz 30pln/szt Do tego 35pln/szt. malowanie... I niezla sumka sie robi :/



Bart też pisał o stalówkach, no ale możesz zapytać.
Słyszałem, że gdzieś w Mikołowie jest jakaś firma, która spawa aluminiowe felgi, może też piaskują. Spróbuj poszukać.

OT
Hehe mój wójek kiedyś chciał wypiaskować 4 felgi do poldka i znalazł jakiś numer w panoramie firm, zadzwonił pyta jak z tym piaskowaniem, a ile sztuk, mówi że 4, gościu na to że jak przywiezie z 2000 szt to możemy pogadać :p
  
 
Mam jeszcze namiar na goscia z Zor - ul.Kosciuszki 14, tel. 605963636
Ma na pieczatce napisane m.in. lakierowanie, ja u niego prostowalem fele. Bral taniutko, wiec za malowanie tez nie zedrze, a piaskowanie moze zalatwi.
  
 
Cytat:
2008-03-27 08:55:42, bart322 pisze:
Mam jeszcze namiar na goscia z Zor - ul.Kosciuszki 14, tel. 605963636 Ma na pieczatce napisane m.in. lakierowanie, ja u niego prostowalem fele. Bral taniutko, wiec za malowanie tez nie zedrze, a piaskowanie moze zalatwi.



Dzieki Ostatecznie dalem juz do roboty w Tychach, tam na Przemyslowej kolo przejazdu... Troszke cene stargowalem, piaskowanie mi zalatwia... Dzieki za pomoc
  
 
Aha, ile tam teraz kasuja?
  
 
Cytat:
2008-03-27 16:44:10, bart322 pisze:
Aha, ile tam teraz kasuja?



Na piaskowanie gdzies wożą wiec sie nie da nic stargowac - alu 30pln
Lakierowanie alu 14" oficjalnie ok 35 pln... Jak nie metalic to na 30pln spusci. Nieoficjalnie (czyt. bez szefa) 20 pln ale trzeba juz przywiezc wypiaskowane