POTRZEBNY TRANSPORT - Strona 28

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy ktoś bywa może w Bułgarii? Miałbym stamtąd 2 felgi do zabrania 13 cali.
  
 
Skąd dokładnie ?
  
 
Sofia
  
 
Dowiem się.
  
 
Dzięki! Czekam na info!
  
 
Jedzie ktoś może Bydgoszcz-Warszawa?

Potrzebne miejsce na busie albo lawecie... paczka 120cmx120cm
  
 
W sobotę rano jadę do 3-city pustą lawetą - przewioze TANIO na trasie K-ce -> Gdynia auto czy jakieś gabaryty.
  
 
Potrzeba przewiezc silnik oraz skrzynie (oddzielone od siebie) z Fiata 125p z pod Warszawy (Zalesie kolo Zabiej Woli przy trasie katowickiej) do Bielska-Bialej.

Silnik jest po remoncie i jest czysty. Spokojnie miesci sie w bagazniku prawie kazdego samochodu osobowego. Naturalnie nalezy go jakos zabezpieczyc kocem oraz najlepiej jakos przypiac zeby nie bylo zagrozenia latania po bagazniku (silnik ma odnowione elementy i zalezy mi zeby sie nie porysowaly w transporcie).

Silnik mozna odebrac z Zalesia (96-321) w dniach:

pn-pt - 17:30 - 22:00
sob-nd - 10:00-17:00

Na miejscu bedzie przynajmniej jedna osoba ktora pomoze wlozyc silnik do auta.
Natomiast dostarczyc silnik wraz ze skrzynia nalezy do warsztatu w Bielsku Bialej w godzinach:

pon.-piąt.: 08:00-18:00
sob.: 08:00-14:00

Oczywiscie odplatnie.

Najlepiej jakby sie tego podjal ktos z sercem a nie obcy kurier ktory bedzie mial w dupie czy sie cos poniszczy czy nie.
  
 
Bry. Tym razem jade na pusto w niedziele Katowice-> Świebodzin (przez Wroclaw Legnice) . Jezeli ktos ma cos do zabrania to zapraszam.
  
 
Potrzebuję przewieść felgi Kraków -> Warszawa...

Może ktoś będzie jechał?
  
 
mam kumpla ktory dosc regularnie jezdzi, moze pomoze napisz na priv skad dokladnie i jakie to sa? jakies 13tki czy 22?
  
 
do Warszawy się nie wybieram,ale jak byś potrzebował je przechować czy coś to dzwon
  
 
Będę jechał krk-wawa 16.11 najprawdopodobniej i w sumie mam interes do Was więc jak nic nie znajdziesz wcześniej to daj info.
  
 
Cytat:
2015-11-09 20:03:50, Piatka pisze:
Będę jechał krk-wawa 16.11 najprawdopodobniej i w sumie mam interes do Was więc jak nic nie znajdziesz wcześniej to daj info.



Jak możesz to będę wdzięczny...
  
 
W przyszłym tyg. jadę do Wawy , wracam pustą lawetą. Może coś komuś przy okazji ogarnąć ?

ps Paweł temat załatwiony?
  
 
Cytat:
2015-11-20 16:47:10, mar125 pisze:
W przyszłym tyg. jadę do Wawy , wracam pustą lawetą. Może coś komuś przy okazji ogarnąć ? ps Paweł temat załatwiony?



Tak, dzięki. Piątka pomógł już w temacie.
  
 
Potrzebuję dostarczyć silnik (nie za duży, od Golfa gti) i Bilsteiny z rejonu Łodzi/ Sieradza /Kalisza w okolice Cieszyna. Ktoś jedzie w najbliższym czasie tą trasą?
  
 
Cytat:
2015-11-28 10:44:23, Pereira pisze:
Potrzebuję dostarczyć silnik (nie za duży, od Golfa gti) i Bilsteiny z rejonu Łodzi/ Sieradza /Kalisza w okolice Cieszyna. Ktoś jedzie w najbliższym czasie tą trasą?



Heniek, a z Toporem o tym gadales?
  
 
Od tego zacząłem, z Piotrem zawsze da się coś załatwić, są pewne możliwości.
Ale klientowi chodzi o czas... A w szybszej opcji musiałbym silnik dostarczyć pod Warszawę, a jak na złość na razie nie wybieram się tam, ani nikt z moich znajomych. I pupa!
  
 
Cytat:
2015-11-29 12:27:16, Pereira pisze:
Od tego zacząłem, z Piotrem zawsze da się coś załatwić, są pewne możliwości. Ale klientowi chodzi o czas... A w szybszej opcji musiałbym silnik dostarczyć pod Warszawę, a jak na złość na razie nie wybieram się tam, ani nikt z moich znajomych. I pupa!



Kurier, paleta 120 pln