POTRZEBNY TRANSPORT - Strona 29

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dziś był u mnie kolega, który być może na dniach będzie jechał lawetą z Łodzi na Cieszyn, to by mi załatwiło sprawę. Jeśli nie, to pozostanie paleta.
Tyle, że nie mam umowy z firmą kurierską, a DPD które bierze ode mnie paczki za paletę chce 150 zł. Która firma wysyła za 120?
  
 
sendit.pl chyba 160 pln za dpd, z ich uslug korzystam z paczkami

a tanie palety to np http://www.kurierem.pl/palety


tylko spusicic wszystkie plyny z olejem wlacznie, zastrzeczowac dokladnie i wio

[ wiadomość edytowana przez: flapjck1 dnia 2015-11-30 13:27:40 ]
  
 
Dzięki za info
  
 
Cytat:
2015-11-30 19:52:18, Pereira pisze:
Dzięki za info




www.kurierpalety.pl
  
 
Nie jedzie ktos laweta do holandii, albo w poblize holenderskiej granicy? Jest mini do zawiezienia spod warszawy
  
 
do wziecia miejsce na lawecie z okolic szczecina na slask, termin 12-13 lub 19-20 grudnia
tel 793083203
  
 
Jutro jadę pustym busem blaszak maxi na trasie: Większyce-Opole-Kalisz-Łódź-Warszawa-Kędzierzyn Koźle.

Jeśli ktoś chce coś przewieźć to można dzwonić do mnie- 504 316 745
  
 
leci ktos przez Zabrze w kierunku Łódź ?
  
 
Panowie , potrzebuję transport z Warszawy do Sosnowca/Katowic okolic - chodzi o odbiór od PWR błotników przednich do 125 MR i podwiezienie ich w moje okolice w rozsądnej cenie ? ktoś coś ?
  
 
Nie śmiga ktoś na pusto lawetą przez Łódź na Warszawę, mam kredensa i trochę gratow do niego do przewiezienia spod Łodzi do Pruszkowa (przy węźle a2).
  
 
Post za postem to marnie wygląda ale zmiana o 180°. Lece sam na pusto lawetą w sobotę rano/przed południem z Warszawy pod Łódź (Brzeziny), wracam z autem ale coś można upchnąć. 507 31 33 99
  
 
Jadę w tym tyg na pusto do Gdyni - mogę coś przewieść w tym kierunku , potem na pusto z okolic Wałbrzycha do Sosnowca.
  
 
Potrzebuje przewieźć do Łodzi albo po prostu bliżej Łodzi dwie szyby do 125p, jedna z okolic Kraśnika, druga z Gorzowa Wielkopolskiego, pomoże ktoś ?
  
 
Na początku przyszłego tygodnia (poniedziałek, wtorek lub środa) mam pusty przelot lawetą na trasie Wrocław-Kraków. Ewentualnie mogę kilkadziesiąt kilometrów podjechać żeby coś zabrać/zrzucić. tel.727222122
  
 
Poszukję transportu - Tarnów -> Warszawa(lub okolice). Mam do zabrania boź dachowy... ktoś? coś?

Dzieki,
pwr