Umarła deska mk7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam dziś dziwnym trafem zgasła mi cała deska wskaźniki( obrotomierz,prędkościomierz), podświetlenie ( jedyne co działa na desce to wskaźniki od kierunków ). Oprócz tego nie mam przednich świateł ( sa tylko postojowe ). Bezpieczniki sprawdzone niby sprawne,lecz wywala cały czas bezpiecznik ( oznaczony KAT )
  
 
Sprawdź czy aby nie jest to zespolony, już trzeci raz w ciągu dwóch tygodni post z podobnymi objawami... Pewnie nie świecą Ci też światła z tyłu. Co do palonego bezpiecznika toraczej to jest osobna sprawa, pewnie zwarcie, ale gdzie to niestety ciężko mi powiedzieć.



[ wiadomość edytowana przez: abraham2ooo dnia 2008-06-17 11:03:40 ]
  
 
Wydaje mi sie ze na 100% nie jest to zespolony, ten problem mam juz przerobiony, światła z tyłu sie palą. To wygląda trochę tak jak by deska nie miała zasilania ( nie zapala sie nawet cyfrowoy wyświetlacz przebiegu ) pzdr
  
 
no to może wykręć licznik i sprawdź czy dochodzi prąd do niego. Jedyne rozwiązanie to miernik w rękę i szukamy
  
 
Wiec jak miał ktoś może taki "ciężki " przypadek. Czy to może być któryś z przekaźników ( jak wogole sprawdzić przekaźnik ) dwa brązowe od świateł wyglądają ok lecz żółty znajdujący sie nad nimi jest dziwnie ciepły. Jeszce raz zaznaczę ze na desce prócz podświetlenia i wskaźników od kierunków nic nie działa ( obrotomierz, prędkościomierz, cyfrowy wskaźnik przebiegu ). Będę wdzięczny za każdą rade/poradę pzdr